امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۲:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 46578
تاریخ انتشار: ۲۰ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۴
تعداد بازدید: 160
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، این بازیگر پس از آن که اوایل سال جاری میلادی مذاکره خود با کمپانی فوکس قرن بیستم را قطع کرد، ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، این بازیگر پس از آن که اوایل سال جاری میلادی مذاکره خود با کمپانی فوکس قرن بیستم را قطع کرد، خبر از شروع دوباره مذاکره می‌دهد.

طی یک دهه گذشته چندین بار بحث تولید قسمت دوم «روز استقلال» مطرح شده است، ولی این بحث‌ها از سال گذشته میلادی رنگ و بوی جدی به خود گرفت.

مدتی قبل اعلام شد دو قسمت دوم و سوم این اکشن علمی تخیلی به صورت هم زمان و پی در پی تولید خواهد شد و هر دو آن‌ها به شیوه سه بعدی جلوی دوربین خواهند رفت.

زمانی که بحث تولید این فیلم‌ها جدی شد، صحبت و مذاکره با ویل اسمیت بازیگر اصلی قسمت اول هم شروع شد تا در نقش کاراکتر اصلی دو قسمت دوم و سوم بازی کند.

در آن زمان، ویل اسمیت درخواست دستمزد کلانی برای این دو فیلم کرد و رولند امریچ کارگردان فیلم هم با رد درخواشت وی، به رسانه‌های گروهی گفت اسمیت برای فیلم او کمی گران قیمت است و هزینه دو قسمت دوم و سوم «روز استقلال» آن قدر نیست که بتواند به خواسته این بازیگر جواب مثبت بدهد.

همان زمان گفته شد نقش کاراکتر ویل اسمیت از قصه فیلم‌نامه حذف شده و با اضافه شدن یک شخصیت تازه، بازیگر دیگری با این فیلم‌ها همکاری خواهد کرد.

اما حالا خبر می‌رسد، امریچ و مسئولان کمپانی فوکس قرن بیستم دوباره صحبت با ویل اسمیت را آغاز کرده‌اند و امیدوارند با وی بر سر یک رقم معقول به عنوان دستمزد به توافق برسند.

به نوشته سایت اینترنیت موویز، منابع نزدیک به فیلم می‌گویند تهیه‌کنندگان آن با عنایت به شکست فجیع تجاری فیلم آخر اسمیت« پس از زمین»، امیدوارند وی رقم بالای درخواستی خود را تا حد زیادی کاهش دهد.

فصل گذشته پس از فروش پائین 60 میلیون دلاری« پس از زمین» در سینماهای آمریکای شمالی (که با هزینه کلان 130 میلیون دلاری تهیه شده بود) رسانه‌های گروهی و تحلیل‌گران اقتصادی سینما گفتند دوران اوج کاری ویل اسمیت به پایان رسیده و او وارد مرحله رکود خود شده است.

تازه‌ترین خبرها از پروژه قسمت دوم «روز استقلال» این است که احتمال زیادی وجود دارد به جای زمان تعیین شده قبلی، در سال 2016 به روی پرده سینماها برود.

قبل از این گفته شده بود این فیلم (که با نام «روز استقلال برای همیشه: بخش 1»آماده نمایش عمومی می‌شود) برای تابستان سال 2015 به نمایش عمومی در خواهد آمد. اگر این اتفاق بیفتد قسمت سوم فیلم هم با این تاخیر یک ساله در سال 2017 برای نمایش عمومی آماده خواهد شد.

قسمت اول فیلم در تابستان سال 1996 موفق به فروشی 306 میلیون دلاری در جدول گیشه نمایش سینماهای آمریکای شمالی شد، قصه فیلم درباره حمله موجودات بیگانه فضایی به کره زمین برای نابودی آن بود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها