امروز : جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 17
۰۰:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 46582
تاریخ انتشار: ۲۰ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۴
تعداد بازدید: 71
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، شماره نخست «کتاب بهارستان» به صورت نشریه الکترونیکی منتشر شد. این ماهنامه شامل مطالبی چون ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، شماره نخست «کتاب بهارستان» به صورت نشریه الکترونیکی منتشر شد. این ماهنامه شامل مطالبی چون اخبار انتشارات کتابخانه، معاونت فنی، مرکز پژوهش، فراهم آوری، اسناد، کتابخانه ایرانشناسی، نگارخانه، منابع اهدایی، بازدیدهای بین‌الملل و داخلی، همایش‌ها و غیره است.

در تدوین ماهنامه کتاب بهارستان تلاش بر آن بوده است که اخبار کتابخانه مجلس در آن انعکاس یافته و کتاب بهارستان آیینه‌ تمام‌نمای فعالیت‌های صورت گرفته در کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی و تلاش‌های کارکنان کتابخانه است.

نخستین شماره نشریه داخلی کتابخانه، موزه و مرکز  اسناد مجلس شورای اسلامی «کتاب بهارستان» به مدیر مسئولی  محمد رجبی، سردبیری محمد حیدری و با صفحه آرایی مهربان ببری دیزج در هشتاد صفحه منتشر شده است که به زودی روی وب‌سایت قرار خواهد گرفت.

کتاب بهارستان از این پس به صورت ماهانه و در نسخه الکترونیکی بر روی وب‌سایت کتابخانه برای کلیه علاقه‌مندان قابل دسترسی خواهد بود.
انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار