امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۱۲:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 46600
تاریخ انتشار: ۲۰ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۱
تعداد بازدید: 68
به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در پایان جلسه امروز هیئت دولت و در جمع ...

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در پایان جلسه امروز هیئت دولت و در جمع خبرنگاران در پاسخ به سؤالی درباره تعیین استانداران گفت: انتصاب استانداران روال عادی خود را طی می‌کند و به موقع این کار انجام خواهد شد.

وی درباره اینکه آیا آقای کواکبیان برای استانداری سمنان مطرح است یا خیر گفت چنین چیزی مطرح نیست.

وزیر کشور گفت:در مورد انتصاب معاون امنیتی وزارت کشور یا ابقای معاون فعلی هنوز تصمیمی گرفته نشده است.

وی در جواب سوالی درباره حادثه تاسف‌بار قم نیز تصریح کرد: استاندار ما در قم از اول وقت پس از حادثه دیروز تمام امکانات خدماتی و بیمارستانی را تجهیز کرده است و به شکر خدا سرویس‌دهی خوبی ارایه شد.

وی با بیان این‌که حادثه قم بسیار غم‌بار بود، گفت: معاون امنیتی خود را مامور کرده‌ام که گروه کارشناسی تشکیل دهد و رسیدگی‌های لازم انجام شود تا کسانی که در این مسئله کوتاهی کردند و یا مقصر هستند شناسایی شوند و گزارش آن داده شود.

رحمانی‌فضلی با اشاره به این‌که رسیدگی به حادثه قم امروز در جلسه هیات دولت توسط آقای روحانی مطرح شد، افزود: قرار شد وزارت مسکن وشهرسازی راه و صنایع و وزارت کشور پس از انجام بررسی‌های لازم جمع بندی‌های لازم را انجام دهند و گزارشی در این ارتباط به مردم ارائه شود
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها