امروز : یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 17
۱۷:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 46602
تاریخ انتشار: ۲۰ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۱
تعداد بازدید: 83
سید حسین نقوی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس ...

سید حسین نقوی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به اظهارات اخیر رئیس‌جمهور آمریکا درباره حمله به سوریه، گفت: همانظور که از ابتدا پیش بینی کرده بودیم، آمریکایی‌ها برای حمله به سوریه با مشکلات عدیده‌ای مواجه هستند و تلاش دارند، از طرح حمله به سوریه خود را نجات دهند.

وی با بیان اینکه آمریکایی به عدم تامین امنیت رژیم صهیونیستی در صورت حمله به سوریه آگاه هستند، تصریح کرد: عقب‌نشینی‌های گام به گام رئیس‌جمهور آمریکا از حمله به سوریه نشان می‌دهند که کاخ سفید با طرح حمله به سوریه دچار سردرگمی شده است.

نقوی با تاکید بر اینکه آمادگی ارتش سوریه برای دفاع از تمامیت ارضی خود و پاسخ کوبنده به تهدیدات در بیرون از مرزها علت عقب‌نشینی رئیس‌جمهور امریکا است، گفت: عقب نشینی از حمله به سوریه یک شکست دیپلماتیک برای دولت آمریکا محسوب می‌شود.

وی با بیان اینکه طرح روسیه مبنی بر اینکه سوریه مواد شیمیایی خود را در اختیار مجامع بین‌المللی قرار دهد به فرصتی برای آمریکا برای فرار از بحران تبدیل شده است، گفت: آمریکا به دنبال بهانه‌ای برای فرار از حمله به سوریه است.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی با اشاره به درخواست اوباما از کنگره برای به تعویق انداختن رای گیری درباره حمله به سوریه، اظهار داشت: دولت آمریکا از نتیجه رای گیری کنگره هراس دارد؛ آنها نمی‌دانند بعد از رای کنگره به حمله نظامی به سوریه چه بهانه‌ای برای عدم حمله انتخاب کنند.
انتهای پیام/ 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها