امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۰:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 46609
تاریخ انتشار: ۲۰ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۱
تعداد بازدید: 43
عوض حیدرپور نماینده مردم شهررضا و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از ...

عوض حیدرپور نماینده مردم شهررضا و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به عقب‌نشینی آمریکایی‌ها از حمله نظامی به سوریه گفت: آمریکایی‌ها می‌خواستند با حمله به سوریه امنیت صهیونیست‌ها را برای همیشه تأمین کنند.

وی با بیان اینکه آمریکایی‌ها سوریه را به عنوان محور مقاومت در منطقه مورد هدف قرار داده بودند، گفت: واکنش‌هایی که ارتش سوریه به احتمال حمله نظامی به آمریکایی‌ها نشان داد آمریکا را از پیروزی در این جنگ ناامید کرد.

حیدرپور با بیان اینکه هشدار حمله موشکی و همه‌جانبه سوریه به سرزمین‌های اشغالی موجب شد که آمریکایی‌ها از واکنش نظامی سوریه هراسان شوند، گفت: آمریکایی‌ها متوجه شدند که هر گونه اقدام نظامی علیه سوریه امنیت رژیم صهیونیستی را مخدوش می‌کند.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: طرح روسیه که با استقبال ایران نیز مواجه شد، بهانه خوب و فرصت بزرگی برای آمریکایی‌ها بود تا از بحران سوریه فرار کنند و آنها از این فرصت استفاده کردند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها