امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۱۲:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 46620
تاریخ انتشار: ۲۰ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۳
تعداد بازدید: 54
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری سما، نظامیان صهیونیست بامداد امروز چهارشنبه با یورش به شهرک کفر قدوم در شرق ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری سما، نظامیان صهیونیست بامداد امروز چهارشنبه با یورش به شهرک کفر قدوم در شرق قلقیلیه، 3 نوجوان را بازداشت کردند.

«مراد اشتیوی» هماهنگ‌کننده رسانه‌‌ای راهپیمایی‌های کفر قدوم گفت که نیروهای رژیم اشغالگر ساعت 3:30 به این روستا یورش آوردند و «احمد محمد برهم» (16 ساله)، «معن محمد عامر» (21 ساله) و «فادی باسم جمعه» را پس از بازرسی منازلشان بازداشت کردند.

در استان جنین نیز نیروهای رژیم اشغالگر «محمود مخزومه» (33 ساله) و در روستای بیتا در جنوب نابلس نیز ده‌ نفر را پس از تفتیش منازلشان، بازداشت کردند.

منابع محلی گفتند که جیپ‌های نظامی اسرائیل به روستای بیتا یورش آورده و به منازل بیش از 10 نفر از شهروندان یورش برده و پس از تفتیش منازل، 10 نفر را بازداشت کردند.

در شرق بیت لحم نیز نظامیان صهیونیست امروز سه نوجوان را در گذرگاه «الکونتینر» که گذرگاه ارتباطی بین شمال و جنوب کرانه باختری است، بازداشت کردند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها