امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۱۲:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 46628
تاریخ انتشار: ۲۰ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۴
تعداد بازدید: 70
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، فرزان معظم با بیان این مطلب اظهار داشت: پس از فراخوان گسترده در شهر اصفهان برای جذب داوران ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، فرزان معظم با بیان این مطلب اظهار داشت: پس از فراخوان گسترده در شهر اصفهان برای جذب داوران کودک و نوجوان 450 نفر ثبت‌نام کردند که واجدین شرایط با یک آزمون کتبی در دو گروه کودک و نوجوان مورد سنجش قرار گرفتند.
 
وی افزود: پس از برگزاری آزمون تعداد 150 نفر جهت انجام مصاحبه حضوری و شناخت بیش‌تر با داوطلبان طی روز‌های 15 تا 18 شهریور ماه دعوت شدند که پس از انجام این فرآیند داوران در گروه‌های کودک، نوجوان و بخش بین‌الملل معرفی شدند.
 
مدیر امور داوران کودک نوجوان ستاد اجرایی بیست و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان تصریح کرد: در این دوره تعداد 4 عزیز معلول در جمع داوران حضور خواهند داشت و حضور چهره‌های بازیگر کودکان و نوجوان، آرمیتا مرادی، محمدرضا شیرخانلو و یاسمین سبط احمدی نیز در این جمع قطعی شده است.
 
وی خاطرنشان کرد: پذیرفته شدگان در جلسه‌ای که 20 شهریور ساعت 18 در کتابخانه مرکزی شهرداری اصفهان برگزار می‌شود با اهداف جشنواره آشنا و برای انجام فرآیند آموزش آماده می‌شوند.
 
معظم یادآور شد: جلسات آموزشی این عزیزان طی روز‌های 21 و 22، 28 و 29 شهریور در محل موزه هنر‌های معاصر برگزار می‌شود. 
 
بیست‌ و هفتمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان با گرامی‌داشت نام پیامبر اکرم (ص) پدر آسمانی کودکان دنیا، از پانزدهم تا نوزدهم مهرماه در اصفهان برگزار خواهد شد.
 
انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها