امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۸:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 46635
تاریخ انتشار: ۲۰ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۰
تعداد بازدید: 82
حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی نماینده مردم محلات در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با ...

حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی نماینده مردم محلات در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،

با اشاره به یکی از جلسات کمیسیون آموزش و تحقیقات خانه ملت گفت: در یکی از جلسات، آقای نصیری قیداری معاون وزیر علوم در جمع اعضاء اعلام کرد که عزل و نصب‌ها تمام شده است اما امروز آقای توفیقی اعلام می‌کند عزل و نصب ها ادامه دارد و این وجود یک نوع تناقض در رفتار و عملکرد مسئولان وزارت علوم را نشان می‌دهد.

وی همچنین خاطرنشان کرد: کمیسیون آموزش مجلس اقدامات آقای توفیقی را بررسی خواهد کرد و این احتمال وجود دارد که نمایندگان مجلس در قبال عزل و نصب‌ها و عملکرد سرپرست وزارت علوم به آقای روحانی نامه‌ای بنویسند.

وی همچنین با اشاره به فیلم منتشر شده درباره اظهارات جعفر توفیقی سرپرست وزارت علوم، تحقیقات و فناوری درخصوص فتنه 88 گفت: آقای توفیقی در اظهارات خود در دفاع از فتنه موضع‌گیری علنی کرده‌اند که سند مربوط به این اظهارات نیز موجود است.

وی با انتقاد از موضع سرپرست وزارت علوم در دفاع از فتنه 88، این اظهارات را عاملی برای ایجاد تشنج در کشور دانست و گفت: در انتخاباتی که شاهد حضور حداکثری مردم بودیم و اقتدار بین‌المللی ایران گسترش یافت، آقای توفیقی و همفکران وی با موضع‌گیری‌های خود برای کشور هزینه ایجاد کردند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه نمایندگان ملت در قبال فتنه موضع شفاف و روشن دارند، تصریح کرد: مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران فتنه را محکوم کرده و موضع خود در قبال آن را به صورت شفاف بیان کرده‌اند، حتی رئیس‌جمهور نیز در قبال آن حوادث موضع دارد، حال چرا آقای توفیقی موضع خود را در قبال فتنه اعلام نمی‌کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها