امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۸:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 46637
تاریخ انتشار: ۲۰ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۰
تعداد بازدید: 56
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از بانک جهانی جایم ساودرا جاندووی مدیر کاهش فقر و برابری بانک جهانی گفت: بیش از یک ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از بانک جهانی جایم ساودرا جاندووی مدیر کاهش فقر و برابری بانک جهانی گفت: بیش از یک میلیارد نفر در جهان هنوز در فقر و گرسنگی زندگی می‌کنند و هم‌زمان با آن نابرابری در بسیاری از کشورهای در حال توسعه رو به افزایش است.

بانک جهانی می‌خواهد با برانگیختن حمایت ملی و جامعه بین‌الملل به دو هدف، پایان دادن عینی به فقر شدید در این نسل و تلاش برای برابری بیشتر برسد.

اهداف بانک جهانی برای پایان دادن همیشگی به فقر شدید و افزایش رفاه همگانی، تعیین چارچوب کاری آتی برای استراتژی کلان و گروهی بانک جهانی ،در اجلاس سالانه پیش رو در دستور قرار دارد، اما تاثیر گذاری واقعی این اهداف در میدان عمل  دیده می‌شود.

برای پایان بخشیدن به فقر شدید بانک هدف خود را کاهش تعداد افراد با درآمدی کمتر از 1.25 دلار به کمتر از 3 درصد تا سال 2030 قرار داده است و شاخص رفاه همگانی جدیدی برای اندازه‌گیری رشد درآمد کمتر از 40 درصد در هر کشور در حال توسعه استفاده خواهد شد.

این هدف برای رفاه همگانی ،التزام و تعهد به رشد و برابری تؤامان را  منعکس می‌کند.
انتهای پیام/ب
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها