امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۰۴:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 46639
تاریخ انتشار: ۲۰ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۰
تعداد بازدید: 60
مهرداد بذرپاش نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در واکنش به عزل و ...

مهرداد بذرپاش نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در واکنش به عزل و نصب‌های گسترده در دولت اظهار داشت: دولتی که با شعار اعتدال سرکار آمده باید بداند که این مقدار عزل و نصب‌ها و خانه نشین کردن افراد انحراف قابل توجهی از شعار اعتدال است.

وی افزود: دولت در شعارهای انتخاباتی‌ خود در خصوص خانه‌نشینی کارشناسان و مدیران در سالیان گذشته مطالبی را مطرح کرده بود و گویا در حال حاضر خود نیز در آن مسیر قرار گرفته و به نوعی قصد مقابله به مثل را دارد چرا که در حال حاضر شاهد خانه نشین کردن بسیاری از کارشناسان هستیم.

نماینده مردم تهران اظهار داشت: متاسفانه عزل و نصب‌ها و قطع ارتباط با گذشته به قدری زیاد است که گویا انقلابی در کشور رخ داده در حالی که ما در کشور یک انتخابات داشتیم و این انتخابات تقریبا همه ساله نیز برگزار می‌شود.

نماینده مردم تهران ادامه داد: نباید طوری رفتار کرد که گویای این مسئله باشد که در گذشته همه برنامه‌ها غلط بوده چرا که این یک ارتجاع و بازگشت به عقب است.

وی افزود: برنامه‌های کلان کشور اگر مسیر ثبات را طی نکند، حرکت کشور در جاده پیشرفت آرام و یا با بازگشت به عقب همراه می‌شود.

**مواظب باشیم رکورد عزل و نصب‌هایمان در کتاب گینس ثبت نشود

بذرپاش اظهار داشت: باید قبول کرد که گذشتگان هم دلشان برای کشور می‌سوخته و قصد اعتلا و سرافرازی کشور را داشتند.

نماینده مردم تهران گفت: باید مواظب باشیم که رکورد عزل و نصب‌هایمان در کتاب گینس ثبت نشود و تجربه دوران اصلاحات که همه افراد حتی در مشاغل پایین هم جابجا شدند تکرار نشود.

**گویا در گذشته هیچ گیشه بلیط فروشی وجود نداشته و همه بدون بلیط سوار اتوبوس شدند

بذرپاش گفت: یکی از نکاتی که از سوی رئیس جمهور مطرح شد این بود که افرادی که بدون بلیط سوار اتوبوس دولت شده‌اند از اتوبوس پیاده می‌شوند، اگر منظور این است که افراد کار نابلد که در جایگاهی قرار گرفتند کنار گذاشته شوند، درست است ولی این میزان عزل و نصب نشان می‌دهد که در گذشته گیشه بلیط فروشی وجود نداشته و همه افراد بدون بلیط سوار شدند.

بذرپاش ادامه داد: در حال حاضر در بسیاری از انتصابات که صورت می‌گیرد افراد بدون تخصص و تجربه مرتبط منصوب می‌شوند و حتی در بعضی موارد از رد صلاحیت شدگان استفاده می‌شود؛ من نمی‌دانم این دوستان که در حال سوار شدن بر توبوس دولت هستند آیا بلیط تهیه کردند و یا اینکه از کارت اعتباری استفاده می‌کنند.

**ظاهرا منظور از بازگشت کارشناسان بازگشت جریان موسوم به کارگزاران است

وی گفت: همچنین در ایام قبل از انتخابات این موضوع مطرح شد که بسیاری از کارشناسان خانه نشین شده‌اند و قرار است که این افراد به عرصه برگردند ولی در حال حاضر صحنه این طور نشان می‌دهد که منظور از بازگشت کارشناسان بازگشت جریان موسوم به کارگزاران بود، چرا که در حال حاضر شاهد بازگشت این طیف هستیم که البته این موضوع برازنده دولت آقای روحانی نیست.

نماینده مردم تهران اظهار داشت: انشاالله دولت بتواند از همه کارشناسان و مدیران استفاده کند تا کشور دچار مشکل نشود و شاهد حرکت کشور در مسیر پیشرفت باشیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار