امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۰۷:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 4665
تاریخ انتشار: ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۳۹
تعداد بازدید: 117
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بیجار، محسن رضایی در جمع مردم بیجار ضمن اشاره به فشارهای دشمنان بر کشور اظهار داشت: ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بیجار، محسن رضایی در جمع مردم بیجار ضمن اشاره به فشارهای دشمنان بر کشور اظهار داشت: تکیه‌گاه اصلی نظام و انقلاب ایران مردم هستند و  دشمنان قسم خورده نظام که متوجه حضور همیشگی ملت در صحنه شده‌اند حملاتی را در قالب تحریم‌ها متوجه کشور کرده‌اند که با یاری خداوند و پشتوانه همین مردم تمام اهداف شوم آنها را خنثی خواهیم کرد.

وی افزود: اینکه دشمنان کشورمان نتوانسته‌اند از راه محاصره نظامی کاری کنند از طریق تحریم وارد عمل شدند و ما با موج جدیدی از مشکلات اقتصادی مواجه هستیم، نفت ما به میزان کافی فروش نمی‌رود و تنها 50 درصد نفت تولیدی فروخته می‌شود و این بدین معنی است که درآمد دولت هم نصف شده است.

رضایی تصریح کرد: شرایط تحریم تنها مشکل کنونی کشورمان نیست و موج ورود کالاهای چینی به کشور اکثر کارخانجات و بنگاه‌های تولیدی ایران را با ورشکستگی مواجه کرده و بازار را از دست تولید کنندگان داخلی گرفته است.

کاندیدای احتمالی یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری افزود: پوسیدگی اقتصاد ایران اجازه رقابت در بازارهای بین‌المللی را از بخش اقتصادی ما گرفته و نبود مدیریتی آگاه به اقتصاد برای گذر از شرایط بحران کشور از دیگر مشکلات ماست.

وی به وجود دو سفره حکومتی و مردمی اشاره کرد و بیان داشت: سفره حکومتی ایران نفت و سفره مردمی کشاورزی و دامداری است که باید این دو یکی شوند چون مردم و حکومت مانند اعضای یک خانواده هستند.

رضایی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به خدمات صورت گرفته توسط دولت‌های پیشین عنوان کرد: با توجه به شرایط خاص کشور نباید فضای انتخابات را غبار‌آلود کرد تا مردم بتوانند با آگاهی کامل فرد اصلح را انتخاب کنند.

کاندیدای احتمالی یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری متذکر شد: اهداف من از ورود به صحنه انتخابات از نوع شعاری نبوده و بر اساس برنامه‌ریزی است چرا که من رزمنده و مرد عمل هستم.

وی در پایان با اشاره به شرایط حساس کشور اذعان داشت: شرایط کنونی ما با تصمیم صحیح و تاریخی قابل حل است و ما می‌توانیم با عزم ملی دشمنانی را که در کمین براندازی انقلاب و اسلام هستند ناکام کنیم.
انتهای پیام/79015/ن40/ژ1001
برچسب ها:
آخرین اخبار