امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۱۵:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 46656
تاریخ انتشار: ۲۰ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۲
تعداد بازدید: 55
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قم به نقل از پایگاه خبری پلیس، مهدی قدمی افزود: در پی شکایت شهروندی مبنی بر اینکه از ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قم به نقل از پایگاه خبری پلیس، مهدی قدمی افزود: در پی شکایت شهروندی مبنی بر اینکه از وی کلاهبرداری 500 میلیون ریالی شده است موضوع در دستور کار پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی ادامه داد: در تحقیقات کارآگاهان مشخص شد فردی با تماس تلفنی با مالباخته و معرفی خود به عنوان افسر ارشد یکی از ارگان‌های نظامی تقاضای خرید علوفه کرده و به ازای پرداخت بهای علوفه خریداری شده با حیله و نیرنگ، شاکی را به نزدیک‌ترین دستگاه خودپرداز هدایت کرده است و از طریق انتقال وجه به صورت کارت به کارت توانسته مبلغ 500 میلیون ریال از حساب مالباخته به حساب خود واریز کند.

رئیس پلیس آگاهی استان قم ادامه داد: بلافاصله حساب مورد نظر مسدود و با اقدام فنی مشخصات صاحب حساب به همراه شماره تلفن و نشانی وی که ساکن یکی از استان‌های همجوار است ‌شناسایی شد.

رئیس پلیس آگاهی استان قم خاطرنشان کرد: کارآگاهان با اعمال ترفندی صاحب حساب را به پلیس آگاهی استان قم کشانده و در تحقیقات چهره به چهره مشخص شد که وی اعتیاد شدید به مواد مخدر داشته و برای تامین هزینه مواد، کارت عابر بانک خود را برای کلاهبرداری در اختیار اشخاص دیگر قرار داده است.

قدمی افزود: مبالغ کلاهبرداری شده عودت و متهم به همراه پرونده تشکیل شده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی استان تحویل و با صدور قرار مناسب روانه زندان شد.

رئیس پلیس آگاهی استان قم خاطرنشان کرد: تحقیقات کارآگاهان برای دستگیری سایر متهمان ادامه دارد.
انتهای پیام/2258/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها