امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۹:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 46664
تاریخ انتشار: ۲۰ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۳
تعداد بازدید: 27
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری رویترز،  تهدید حزب  «سیلویو برلوسکونی» نخست‌وزیر پیشین ایتالیا در خروج از ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری رویترز،  تهدید حزب  «سیلویو برلوسکونی» نخست‌وزیر پیشین ایتالیا در خروج از ائتلاف با دولت باعث شد تا نشست روز گذشته نمایندگان سنای ایتالیا به تعویق بیافتد. این اقدام می تواند موجب فروپاشی دولت «انریکو لتا» نخست‌وزیر این کشور شود.

حزب دموکرات ایتالیا که بیشترین تعداد عضو را در کمیته ویژه سنا دارد خواستار به تاخیر افتادن این نشست شده است. برگزاری این نشست به پنجشنبه موکول شده است.

علاوه بر حبس خانگی خطرات دیگری هم برلوسکونی را تهدید می‌کند و آن فروپاشی حزب متبوعش، اخراج از دادگاه حقوق‌بشر اروپا و از دست رفتن سهم این حزب در کنسرسیوم رسانه‌ایست.

چندی پیش نیز دادگاه عالی ایتالیا (دیوان عالی) رأی قطعی و غیرقابل اعتراض برلوسکونی را صادر و او را به خاطر کمک به امپراتوری رسانه ای اش جهت پرداخت کمتر مالیات (فرار مالیاتی)، به 4 سال زندان، محکوم کرد.

علاوه بر پرونده تقلب مالیاتی، برلوسکونی در حال مبارزه با حکم 7 سال زندان در شهر میلان بخاطر پرداخت پول برای رابطه نامشروع با (کریمه المحروق) مراکشی نیز است.
انتهای‌پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها