امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 20
۱۵:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 46674
تاریخ انتشار: ۲۰ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۴
تعداد بازدید: 85
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، پس از ارزیابی 160 اثر رسیده به دبیرخانه جشنواره در این بخش، هیئت انتخاب متشکل از حبیب‌الله ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، پس از ارزیابی 160 اثر رسیده به دبیرخانه جشنواره در این بخش، هیئت انتخاب متشکل از حبیب‌الله صادقی، پرویز اقبالی و خشایار قاضی‌زاده 44 اثر برای ورود به مرحله دوم انتخاب معرفی کرد.

بنابراین گزارش آثار تصویرسازی؛ فاطمه توکلی فیضی، ایلگار رحیمی(3 اثر)، مهدی دهقانی، زهرا خطیبی، مجید ذاکری یونسی (2 اثر)، علی افتخاری نسب، مریم حسن‌نژاد، مریم خلج، احلام فائز (2اثر)، رضا دالوند (2اثر)، خورشید حسن‌وند (2اثر)، میثم هادیان (2اثر)،بهنام ولدوند، میثاق صارمی، حسین یوزباشی، محسن اسدی، مهشید راقمی، مهدی پرستار شهری (3اثر)، رقیه باوفا، محسن افروزی، فاطمه محمدی، هاله قربانی تهرانی، محمدباقر سواری، هاجر سلیمی(3اثر)، صدیقه احمدی بامیری، مهدیه قاسمی(3 اثر)، محمد صابر شیخ رضایی، پروین رفیعی، مریم ناهیدی، معصومه زهره وندی و مریم لک به مرحله دوم انتخاب در این بخش راه یافتند.

در این مرحله پس از بررسی و ارزیابی آثار راه یافته به وسیله هیئت انتخاب، آثار نهایی این بخش جهت حضور در سومین جشنواره جهانی هنر مقاومت معرفی می شوند.

حضور آثار راه یافته به مرحله دوم انتخاب، به منزله نهایی شدن آثار جهت شرکت در جشنواره نیست و پس از معرفی آثار نهایی شرکت کننده این بخش از سوی هیئت انتخاب، آثار در قالب نمایشگاهی، آذرماه سال جاری در موسسه فرهنگی و هنری صبا به نمایش در می‌آیند.

تنها آثار به نمایش درآمده در نمایشگاه مورد داوری سومین جشنواره جهانی هنر مقاومت قرار می گیرند.

سومین جشنواره جهانی مقاومت در 12 بخش طراحی و چاپ دستی، نقاشی، پوستر، عکاسی، تصویرسازی، نگارگری، طرح‌های حجمی، کارتون و کاریکاتور، هنرهای جدید و مفهومی، خط ـ نقاشی و پویانمایی با همت انجمن هنرهای تجسمی انقلاب و دفاع مقدس وابسته به بنیاد فرهنگی روایت و به دبیری حبیب‌الله صادقی، آذرماه سال جاری در تهران برگزار می شود.
انتهای پیام/
   
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها