امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۰۴:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 46675
تاریخ انتشار: ۲۰ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۴
تعداد بازدید: 42
عبدالله علیخانی تهیه کننده فیلم سینمایی «مستانه» در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس درباره روند تولید اثر جدیدش گفت :‌ در حال حاضر نگارش فیلمنامه ...

عبدالله علیخانی تهیه کننده فیلم سینمایی «مستانه» در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس درباره روند تولید اثر جدیدش گفت :‌ در حال حاضر نگارش فیلمنامه «مستانه»‌به اتمام رسیده اما هیچ اقدام دیگری درباره تولید و رایزنی با عوامل گروه صورت نگرفته است .

وی تشریح کرد: این توقف به دلیل جلوگیری از بازنویسی مجدد فیلمنامه و اعمال ممیزی‌های احتمالی در دولت جدید تا انتخاب و اعلام شورای بازبینی جدید سازمان سینمایی ادامه خواهد داشت .

وی معتقد است:‌ هر مدیری طرز تفکر مخصوص به خود را دارد و همراهانش را براساس این خط فکری تعیین می‌کند ، به همین دلیل تا انتصاب شورای بازبینی جدید ما هیچ اطلاعی از خطوط فکری آنها نداریم و احتمال هرگونه تغییری را در فیلمنامه می‌دهیم.

تهیه کننده زندگی خصوصی افزود: اگر مدیران جدید سازمان سینمایی همان تفکرات دوره قبل را دنبال کنند «مستانه» هیچ مشکل و ممیزی ندارد اما اگر خط قرمزها جابه جا شود ذهنیتی از آینده این فیلم نداریم .

وی در پایان گفت: امیدواریم تا پایان ماه جاری اعضای جدید شورای بازبینی و نظارت ارزشیابی ارشاد معرفی شوند و مسیر فیلم‌های نیمه کارمان را دنبال کنیم .
انتهای پیام / ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها