امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۰۰:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 46678
تاریخ انتشار: ۲۰ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۰
تعداد بازدید: 66
رجب رحمانی نماینده مردم تاکستان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس گفت: دانشجو در ...

رجب رحمانی نماینده مردم تاکستان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس گفت: دانشجو در طول مدت فعالیت خود با بکارگیری نیروهای متدین و متخصص باعث ارتقای کیفی دانشگاه آزاد اسلامی شده است.

وی با تاکید بر تعامل مثبت رئیس دانشگاه آزاد با مجلس شورای اسلامی گفت: حمایت بیش از 200 نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی از عملکرد مثبت وی در طول دوره مدیریت در دانشگاه آزاد است و این موضوع طی نامه ای خطاب به مقام معظم رهبری نیز اعلام شده است.

نماینده مردم تاکستان در مجلس شورای اسلامی به انتشار خبر عزل دانشجو توسط برخی رسانه‌ها اشاره کرد و افزود: انتشار این خبر در این شرایط و با توجه به شروع سال تحصیلی جدید موجب ایجاد فضایی متشنج در دانشگاه‌ها و ایجاد موجی از نگرانی میان دانشجویان شده است.

رحمانی در ادامه افزود: تنظیم صورت جلسه برای عزل دانشجو بدون برگزاری جلسه هیئت‌امنای دانشگاه آزاد، کاری غیر قانونی است و می‌تواند پیگیرد قانونی و قضایی داشته باشد.

وی همچنین گفت: بسیاری از عزل و نصب‌ها در آموزش عالی موجب نگرانی بسیاری از اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی شده است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها