امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۶:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 46690
تاریخ انتشار: ۲۰ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۱
تعداد بازدید: 108
به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مناظره «اعتدال و اقتضائات آن» با حضور عباس سلیمی‌نمین مدیر دفتر مطالعات و ...

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مناظره «اعتدال و اقتضائات آن» با حضور عباس سلیمی‌نمین مدیر دفتر مطالعات و تدوین تاریخ ایران و اشرف بروجردی معاون اجتماعی و امور شوراهای وزیر کشور ‌دولت اصلاحات پیش از ظهر امروز در خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس برگزار شد.   

در حاشیه برگزاری این مناظره سلیمی‌نمین از اظهار نظر توفیقی درباره فتنه 88 خطاب به احمد توکلی خبر داد و گفت: «آقای توفیقی خطاب به آقای توکلی نماینده مردم تهران گفته است که در قضیه فتنه اشتباه کرده است.»

وی همچنین تاکید کرد:‌ توفیقی گفته است در صورت حضور در مجلس رسماً درخصوص اشتباهات خود اظهار نظر می‌کند. 

گفتنی است جعفر توفیقی سرپرست فعلی وزارت علوم نیز امروز چهارشنبه 19 شهریور در حاشیه جلسه هیئت دولت اظهار داشته است: موضع‌گیری خود را درباره فتنه، در روز رأی اعتماد به نمایندگان ارائه می‌کنم.

به گزارش فارس، اخیراً نیز محمد خاتمی با حیثیتی خواندن انتخاب توفیقی به عنوان وزیر علوم گفته است که اگر توفیقی بتواند از مجلس رای اعتماد بگیرد برای همیشه تابوی فتنه شکسته خواهد شد؛‌ وی به روحانی نیز توصیه کرده که به خاطر فشار رسانه‌ای و چند نطق نمایندگان نباید در این مورد کوتاه بیاید.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها