امروز : یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 25
۱۳:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 46711
تاریخ انتشار: ۲۰ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۲
تعداد بازدید: 57
به گزارش خبرگزاری فارس، روزنامه صهیونیستی معاریو امروز در گزارشی درباره پیشنهاد روسیه برای تحت نظارت قرار گرفتن سلاح های شیمیایی در سوریه آورده است: ...

به گزارش خبرگزاری فارس، روزنامه صهیونیستی معاریو امروز در گزارشی درباره پیشنهاد روسیه برای تحت نظارت قرار گرفتن سلاح های شیمیایی در سوریه آورده است: صرف نظر کردن آمریکا از اقدام نظامی علیه سوریه ما را به پله نخست بازگردانده است و بار دیگر تهدیدهای اسرائیل را علیه ایران زنده می کند و چه بسا جنگ بین تل آویو و ایران را جلو اندازد.

معاریو تاکید کرد: اسرائیل نگران جدال دائر در آمریکا بر سر قضیه سوریه و ایران است و این کاملا روشن است که آمریکا نگران و بیمناک از وارد شدن در جنگ با سوریه است بخصوص که نظام سوریه اگر احساس کند که در حال سرنگون شدن است در بمباران اسرائیل و کشورهای اطراف تردیدی نمی‌کند و این مسائل آمریکا را واداشت تا پیشنهاد روسیه را بپذیرد به شرطی که این پیشنهاد راه حل مشکل تسلیحات شیمیایی سوریه باشد.

معاریو تاکید کرد: دولت آمریکا نگران است که جنگ خسارت مالی و جانی سنگینی به بار آورد و نمی‌خواهد آنچه در عراق و افغانستان اتفاق افتاد، تکرار شود.
انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها