امروز : شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 23
۰۱:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 46713
تاریخ انتشار: ۲۰ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۳
تعداد بازدید: 107
به گزارش خبرنگار فارس، گالری زمستان خانه هنرمندان ایران روز جمعه 22 شهریورماه در اختیار عکس‌هایی از بابک برزویه عکاس سینمایی قرار خواهد ...

به گزارش خبرنگار فارس، گالری زمستان خانه هنرمندان ایران روز جمعه 22 شهریورماه در اختیار عکس‌هایی از بابک برزویه عکاس سینمایی قرار خواهد گرفت.

بابک برزویه در این نمایشگاه با اجرایی متفاوت سعی در بیان مفهومی نقش در زندگی انسان امروزی دارد.
 


 

عیسی عماد در یادداشتی به مناسبت برپایی این نمایشگاه نوشته است: 

«نقش اول... دوربین، صدا، حرکت ... حرکتی از ازل برای زیستن در چارچوبی به نام سناریوی زندگی. تکاپویی به منظور بهترین ایفای نقش اول عمری در حال گذار از دنیایی سنتی به دنیایی مدرن، از مدرن به پست مدرن و اکنون از پست مدرن به سوی تبلور تصویری در فرا پست مدرن؛ تا فردا قرعه کار به نام چه در آید و نقشمان در لنز دوربین گیتی چگونه در افتد! رخساری بی حجاب یا چهره ای در نقاب؟

و اما از تمام یکی بود و یکی نبودها که بگذریم یادمان نرود که نقش اول ها همیشه در کلوزآپ حیات برابر دیافراگم حساس قاب زندگی قرار دارند، همانجا که نور الهی است و عدسی درون و آینه زاویه دار تمام نمای وجود تا تصویری بسازد به نام کارنامه عمل. پس مراقب دیالوگ های هستی خویش باشیم که کوچکترین لغزش نقش اول ،بزرگترین خطای آن محسوب می شود!»

در این نمایشگاه از موسیقی و گفتار متن نیز استفاده شده است که گفتار متن این نمایشگاه را مرتضی هاشمخانلو بر عهده دارد و مشاوره در اجرا با حیدر رضایی بوده است. ناظر چاپ پیام برازجانی است و در بخش اجرا نیز حمیدرضا درویش ، بهزاد استادیان ، پریدخت اصباح ، صبا اسدی ، پریسا طاولی حضور دارند.

بابک برزویه فارغ التحصیل عکاسی است و در شاخه‌های عکاسی مستند اجتماعی، خبری، صنعتی تبلیغاتی و سینمایی فعالیت دارد.

این نمایشگاه روز جمعه 22 شهریورماه ساعت 17 گشایش خواهد یافت و تا 31 شهریورماه از ساعت 14 تا 21 پذیرای علاقه‌مندان خواهد بود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها