امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 22
۰۹:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 46732
تاریخ انتشار: ۲۰ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۱
تعداد بازدید: 36
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قم، آیت الله سید محمد علی علوی گرگانی پیش از ظهر امروز در دیدار مسئولان فرهنگی و تبلیغات ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قم، آیت الله سید محمد علی علوی گرگانی پیش از ظهر امروز در دیدار مسئولان فرهنگی و تبلیغات سپاه با بیان اینکه نیروهای سپاه متشکل از افراد ارزشمندی است اظهار کرد: نیروی سپاه پاسداران از همه جهات قابل تقدیر و تشکر است و ما همیشه سپاه را در کنار مقام رهبری و علما می‌بینیم و این بسیار مهم و ارزشمند است.

وی تصریح کرد : هر چیزی که بخواهد در عالم وجود داشته باشد نیازمند دو مولفه است که مولفه نخست علم و مولفه دوم قدرت است.

این مرجع تقلید گفت: خداوند نمونه علم و قدرت خودش را به انبیا اعطا کرده است و انبیا همیشه به اذن خدا کار می‌کردند و معجزات خود را نشان می دادند.

آیت الله علوی گرگانی علوی بیان کرد: خداوند علم و کمال را به علما داده است و در کنار علم باید قدرت وجود داشته باشد که قدرت را برای حفظ مملکت و کیان دین به سپاه اعطا کرده است و سپاه نهادی است که نباید از رهبر و مرجعیت جدا باشد.

وی تاکید کرد: اگر سپاه در کنار رهبری و علما باشد مانند قدرت الهی خواهند بود و دشمنان نباید بین این دو جدایی بیندازند و اگر سپاه از علما جدا شود از الهی بودن خارج می‌شود که البته چنین اتفاقی هیچ گاه نمی‌افتد.

وی افزود: نیروهای سپاه و نظام باید مقدمه ظهور امام زمان را فراهم کنند و به یاد داشته باشند که تا از بین رفتن کامل فتنه در جهان جنگ ادامه دارد.
انتهای پیام/2258/خ20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها