امروز : جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 24
۱۶:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 46737
تاریخ انتشار: ۲۰ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۱
تعداد بازدید: 73
سید احمدرضا دستغیب نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس گفت: فاصله ...

سید احمدرضا دستغیب نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس گفت: فاصله نزدیک رژیم صهیونیستی به جبهه سوریه موجب تردید آمریکا برای حمله به سوریه شد چرا که آمریکا در صورت حمله به این کشور، رژیم صهیونیستی را به دست خود آتش می‌زند و آنها در واقع با این کار دست به خودسوزی در منطقه می‌زدند.

وی افزود: استناد آمریکا به طرح روسیه در خصوص سوریه بهانه‌‌ای است که آمریکا برای حفظ حیثیت از دست رفته خود در عرصه بین‌الملل آن را مطرح می‌کند.
دستغیب تصریح کرد: این حیثیت و اعتبار نه به وسیله دیگر کشورها بلکه توسط خود آمریکا در عرصه جهانی زیر سؤال رفته و این به خاطر ادعاهای آمریکایی‌هاست که امکان عملیاتی شدن آنها فراهم نیست.

نائب‌رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار داشت: هشدار جمهوری اسلامی ایران و آزادیخواهان جهان به آمریکا در خصوص حمله به سوریه این پیام را به آمریکا داد که شرایط همانند قبل نیست و جنگ سوریه شرایطی متفاوت از تحرکات قبلی آمریکا در منطقه را برای این کشور به همراه خواهد داشت.

دستغیب خاطرنشان کرد: به نظر می‌رسد آمریکایی‌ها از این پس تامل بیشتری در خصوص تصمیمات و اقدامات خود داشته باشند و واقعیات جهان را در نظر بگیرند و این فرصت، فرصت خوبیست تا آمریکایی‌ها در خصوص مواجهه با کشورهای مختلف و به ویژه سیاست‌های کینه‌توزانه آنها در قبال جمهوری اسلامی ایران تجدیدنظر کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها