امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۱۴:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 46738
تاریخ انتشار: ۲۰ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۱
تعداد بازدید: 39
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، هیأت وزیران صبح امروز (چهارشنبه) به ریاست حسن ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، هیأت وزیران صبح امروز (چهارشنبه) به ریاست حسن روحانی رییس‌جمهوری اسلامی ایران تشکیل جلسه داد.

در این جلسه، هیأت وزیران ضمن ابراز تأسف از حادثه تلخ تصادف و آتش‌سوزی اتوبان قم – تهران و اعلام همدردی با خانواده‌های آسیب‌دیدگان، به وزیر راه و شهرسازی مأموریت داد تا با همکاری وزیران صنعت، معدن و تجارت و کشور موضوع را بررسی و گزارش مستندی ارایه نماید.

در ادامه این جلسه، وزارت نیرو گزارشی از وضعیت منابع آبی کشور و چالش‌های پیش‌روی آن ارایه کرد و مقرر شد، شورای عالی آب، وضعیت دقیق منابع آبی کشور و توسعه آنها، نحوه مدیریت مصرف آب، استفاده از توانمندی‌های بخش خصوصی و پروژه‌های عمرانی در حال اجرای مربوط به حوزه آب را بررسی و راه‌حل‌های لازم را پیش‌بینی نماید.

در این جلسه همچنین قیمت خرید تضمینی محصولات زراعی در سال زراعی 93-92 مطرح و به تصویب رسید.

در ادامه جلسه معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رییس‌جمهور و سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها نیز گزارشی از وضعیت منابع و مصارف ناشی از هدفمندی یارنه‌ها را به هیأت وزیران ارایه کرد و ادامه بررسی آن به جلسه آینده موکول شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها