امروز : شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 24
۲۱:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 46739
تاریخ انتشار: ۲۰ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۱
تعداد بازدید: 80
به‌گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مراسم تودیع و معارفه مرتضی تمدن استاندار سابق و سیدحسین هاشمی استاندار جدید ...

به‌گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مراسم تودیع و معارفه مرتضی تمدن استاندار سابق و سیدحسین هاشمی استاندار جدید تهران، بعد از ظهر امروز چهارشنبه با حضور رحمانی‌فضلی وزیر کشور برگزار شد.
در این مراسم حجت‌الاسلام ابوترابی فرد نایب رئیس مجلس شورای اسلامی، حجت‌الاسلام سیدرضا تقوی رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه، حجت‌الاسلام کاظم صدیقی امام جمعه تهران، مهدی چمران عضو شورای شهر تهران و حسین مظفر، نقوی حسینی و حسین طلا اعضای مجمع نمایندگان تهران در مجلس حضور داشتند.
حجت‌الاسلام صدیقی از اساتید اخلاق در این مراسم ضمن تبریک دهه کرامت اظهار داشت: اوضاع اخلاقی و فرهنگی کشور نابسامان است و ما اکنون در حضور وزیر کشور می‌خواهیم که به این موارد رسیدگی شود.
امام جمعه موقت تهران تصریح کرد: اگر حکومتی نه انتقاد بپذیرد و نه مردم را به انتقاد تشویق کند، با حکومت‌های غیر اسلامی تفاوتی ندارد.
وی متذکر شد: اسم نظام جمهوری اسلامی را یدک‌کشیدن و شعار دادن اسلامیت نمی‌آورد بلکه باید روز به روز نماز جای خود را در جامعه بیاید و فرهنگ نماز واقعی ترویج شود.
حجت‌الاسلام صدیقی در پایان سخنانش گفت: در شرایطی که خیلی‌ها تغییر می‌کردند، آقای تمدن از طوفان‌های تغییر مصون ماند و در واقع این ثبات باعث می‌شود کارها با ثبات جلو برود.
حجت‌الاسلام ابوترابی ‌فرد نایب رئیس مجلس نیز در این مراسم طی سخنانی اظهار داشت: توصیه خداوند و اولیای دین به آحاد افراد جامعه اسلامی به ویژه مدیران آن است که براساس رهنمود عقل تصمیم بگیرند و حرکت کنند.
وی تصریح کرد: عقل پرورده شده با دین می‌تواند راه را به انسان بنمایاند و همه ما باید در سهم درست آموزه‌های دین و به‌کار بستن آن از همه توان خود استفاده کنیم و در اینباره مدیران و مسئولان باید پیشگام باشند.
وی بر همین اساس یکی از مهم‌ترین آموزه‌های دینی را شایسته‌سالاری به معنای واقعی کلمه دانست.
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در پایان متذکر شد: مدیرانی که از حلم برخوردار نیستند، قطعاً مدیر موفقی نخواهند بود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها