امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۰۱:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 46742
تاریخ انتشار: ۲۰ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۲
تعداد بازدید: 92
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از استان سمنان، مراسم تحلیف اعضای چهارمین دوره شورای اسلامی شهر سمنان ظهر امروز برگزار ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از استان سمنان، مراسم تحلیف اعضای چهارمین دوره شورای اسلامی شهر سمنان ظهر امروز برگزار شد.

 

در این مراسم که در محل شورای اسلامی شهر سمنان برگزار شد، فرماندار شهرستان سمنان از تلاش‏‌های شبانه‏‌روزی اعضای سومین دوره شورای اسلامی که در جهت خدمت‏‌رسانی، شکوفایی و آبادانی شهرستان حداکثر توان خود را به کار بستند، تقدیر کرد.

حسن سعدالدین گفت: در کشوری زندگی می‏‌کنیم که اجرای احکام و برنامه‏‌های ما بر اساس دین مبین اسلام بوده و ارکان کشور یعنی شوراها، نمایندگان مجلس، خبرگان رهبری و ریاست جمهوری مستقیماً با اتکا به آراهای عمومی مردم انتخاب می‌‏شوند و به دور از جناح‏‌بندی و حزب‏‌گرایی است.

وی افزود: درستی و صحت برگزار شدن کلیه انتخابات‏ از افتخارات کشور ماست و مقام معظم رهبری نیز بارها به آن اشاره کرده‌‏اند.

فرماندار سمنان تصریح کرد: انتخابات 24 خرداد‌ماه هم یکی از مظاهر انتخابات موفق در نظام جمهوری اسلامی بوده که دقت و صحت برگزاری آن نیز تأیید شد و در شهرستان نیز هیچ شکایتی در این زمینه طرح نشد.

سعدالدین با اشاره به شروع به کار 34 هزار شورای اسلامی روستایی و یک هزار و 200 شورای اسلامی شهری در کشور گفت: امیدواریم با همدلی و وفاق، اعضای شورای جدید با سرلوحه قرار دادن منویات مقام معظم رهبری در جهت توسعه و ترقی شهر گام بردارند.

وی بیان کرد: با توجه به قرار داشتن شهرستان سمنان بین استان‏‌های قم و مشهد، سمنان پتانسیل و ظرفیت خوبی را در جهت تقویت گردشکری دینی داراست و می‏‌طلبد که این برنامه در دستور کار شورای جدید قرار گیرد.

انتهای پیام/2249/ل20/پو3002
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها