امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۰:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 46746
تاریخ انتشار: ۲۰ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۲
تعداد بازدید: 75
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی ستاد مبارزه با مواد مخدر؛ بابک دین‌پرست امروز در همایش بهبود یافتگان از ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی ستاد مبارزه با مواد مخدر؛ بابک دین‌پرست امروز در همایش بهبود یافتگان از اعتیاد استان اصفهان با بیان اینکه 5 درصد از بودجه اشتغال کشور برای اشتغال بهبودیافتگان اعتیاد مواد مخدر اختصاص یافت افزود: برای حرفه آموزی بهبودیافتگان از اعتیاد بیش از 24 هزار و700 نفر از آنان زیر پوشش آموزشهای سازمان فنی و حرفه ای قرار گرفتند.

وی گفت: برای بیمه پایه و بستری بهبودیافتگان از اعتیاد حدود 230 میلیارد ریال اختصاص یافته است که اجرای آن بر عهده سازمان بیمه سلامت ایران است.

دین پرست با اشاره به اینکه بیش از 5 هزار 233 مرکز درمانی برای درمان معتادان به مواد مخدر فعالیت می‌کنند افزود: تاکنون 755 هزار نفر در این مراکز ،درمان و به زندگی سالم بازگردانده شدند.

همچنین نبی‌اله شاه‌محمدی، رئیس دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر در این همایش گفت: بیش از 10 هزار نفر در 85 مرکز ترک اعتیاد این استان در سال گذشته درمان شده اند.

وی یادآور شد: اقدامات انجام شده برای اشتغال بهبود یافته گان از مواد مخدر در استان اصفهان ۳ برابر شده است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها