امروز : جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 September 22
۱۴:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 46753
تاریخ انتشار: ۲۰ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۲
تعداد بازدید: 48
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری سما، شهرک‌نشینان صهیونیست که اریئیل نیز در ردیف جلوی آنها حرکت می‌کرد، ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری سما، شهرک‌نشینان صهیونیست که اریئیل نیز در ردیف جلوی آنها حرکت می‌کرد، امروز از سمت باب المغاربه و با حمایت شدید نیروهای رژیم اشغالگر به مسجدالاقصی یورش بردند.

یکی از کارکنان مسجدالاقصی گفت که شهرک‌نشینان با یورش به مسجدالاقصی به مدت نیم ساعت در صحن‌های آن اقدام به گشت‌زنی کردند و همچنین تعدادی از شهرک‌نشینان پشت سر خاخام‌ها به گشت‌زنی و انجام مراسم تلمودی در صحن‌های مسجدالاقصی پرداختند.

این در حالی بود که تعدادی از نمازگزاران و طلاب علم و دانش‌آموزان مدارس قدیمی قدس در مسجدالاقصی حضور داشتند.

شهرک‌نشینان 500 دونم از اراضی فلسطینیان را به آتش کشیدند

گروهی از شهرک‌نشینان صهیونیست صبح امروز چهارشنبه حدود 500 دونم از اراضی شهرک الحطب واقع در شرق شهر نابلس در شمال کرانه باختری را به آتش  کشیدند.

«عبدالکریم حسین» رئیس شورای روستایی دیرالحطب گفت که شهرک‌نشینان اراضی متعلق به شهروندان فلسطینی را به آتش کشیدند که 500 اصله درخت زیتون در این آتش سوخت.

وی افزود که از آغاز انتفاضه الاقصی در سال 2000، این منطقه یک منطقه بسته نظامی است و مسئولان رژیم اشغالگر صاحبان این اراضی را از رسیدن به سر زمین خود ممانعت می‌کنند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها