امروز : جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 18
۱۹:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 46776
تاریخ انتشار: ۲۰ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۰۲
تعداد بازدید: 39
علی سلیمانپور در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان در پاسخ به این سئوال که چند نفر از حادثه دیدگان قم تهران شناسایی شدند، اظهار کرد: تا آخر وقت دیروز ...

علی سلیمانپور در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان در پاسخ به این سئوال که چند نفر از حادثه دیدگان قم تهران شناسایی شدند، اظهار کرد: تا آخر وقت دیروز 12 نفر از اجساد شناسایی شدند که از این تعداد پنج نفر دارای شناسنامه اصفهان هستند.

وی در ادامه بیان کرد: با توجه به جراحات وارده شده شناسایی این افراد کار بسیار مشکلی است، اما همکاران ما در پزشک قانونی تمام سعی خود را برای شناسایی به کار گرفته‌اند.

مدیرکل پزشکی قانونی اصفهان در ادامه خاطرنشان کرد: آزمایشگاه ژنتیک تهران تا اوایل هفته اجساد را شناسایی می‌کند و تمامی والدین این اجساد نمونه‌های خود را برای مطابقت باید به آزمایشگاه ژنتیک تهران ارسال کنند.

وی در مورد اجساد شناسایی شده و دستور دفن آنها افزود: اسامی این پنج هم استانی را به مسئولان اعلام و جواز دفنشان را صادر کردیم و اجساد هم تحویل بستگانشان شد.

به گزارش فارس، حادثه‌ تصادف دو دستگاه اتوبوس که در دوشنبه شب اتفاق افتاد تعداد 43 کشته بر جای گذاشت که با توجه به آمار سرنشینان اتوبوس اصفهان تعداد 36 نفر از هم استانی‌هایمان در این اتوبوس بودند که بنا به گفته مسئولان حمل و نقل استان اصفهان آمار دقیقی از کشته شدگان و بازماندگان اصفهانی در دست نیست و با کمک خانواده‌های این عزیزان و پزشکی قانونی تعداد پنج نفر از این افراد شناسایی شدند.
انتهای پیا/2301/صا30/ژ1001
برچسب ها:
آخرین اخبار