امروز : جمعه ۴ فروردین ۱۳۹۶ - 2017 March 24
۱۷:۵۲
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 46780
تاریخ انتشار: ۲۰ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۰۲
تعداد بازدید: 55
به گزارش خبرنگار جامعه فارس، محمدجواد محمدی‌زاده در مراسم تودیع و معارفه رئیس سازمان محیط زیست با اشاره به فرمایش رسول اکرم(ص) اشاره کرد و گفت: بنا ...

به گزارش خبرنگار جامعه فارس، محمدجواد محمدی‌زاده در مراسم تودیع و معارفه رئیس سازمان محیط زیست با اشاره به فرمایش رسول اکرم(ص) اشاره کرد و گفت: بنا به فرموده رسول اکرم(ص) دو گروه از امت من اگر سالم باشند امت من به صلاح می‌رسد و اگر فاسد باشد، امت فاسد می‌شود که این گروه‌ها، فقها و علمای دین و امرا هستند.

رئیس سابق محیط زیست افزود: امید می‌رود خداوند همه ما را به ویژه دست‌اندرکاران کشور را در زمینه حفظ محیط زیست یاری کند.

وی با اشاره به قرار گرفتن در آستانه میلاد امام رضا(ع) بیان داشت: بنده 10 سال توفیق همجواری با حضرت را داشتم و مدال خادمی حضرت را هیچ زمان با هیچ مسئولیتی معاوضه نمی‌کنم.

وی ادامه داد:‌تقدیر بر این بود که در پایان عمر خدمتم توفیق خدمت در سازمان محیط زیست حاصل شود.

رئیس سابق سازمان محیط زیست گفت: در این مراسم بنا به ارائه گزارش ندارم چرا که انصافا هم دستم خالی است و چیزی ندارم بگویم.

محمدی‌زاده ابراز داشت: صمیمانه به ابتکار تبریک می‌گویم، ایشان صاحبخانه‌ای هستند که هم خانه را می‌شناسد و هم اهالی آن را.

وی یادآور شد: بنده در نظام اسلامی از ابتدای انقلاب به مدت 35 سال توفیق خدمت داشتم و حدود 12 روز قبل نیز توفیق پیدا کردم بنا بر تقاضای خود بازنشسته شوم.

رئیس سابق سازمان محیط زیست گفت‌: بنده این افتخار را دارم که جزء وفاداران حوزه محیط زیست و دل‌سپردگان به آن باقی بمانم. اگرچه در این رابطه حضور فیزیکی نداشته باشم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار