امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۰۳:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 46783
تاریخ انتشار: ۲۰ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۰۲
تعداد بازدید: 57
به گزارش خبرنگار جامعه فارس، احمد مسجدجامعی در مراسم تودیع و معارفه معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان محیط زیست اظهار داشت: انتخاب ابتکار به عنوان رئیس ...

به گزارش خبرنگار جامعه فارس، احمد مسجدجامعی در مراسم تودیع و معارفه معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان محیط زیست اظهار داشت: انتخاب ابتکار به عنوان رئیس سازمان محیط زیست جلوه‌ای از تدبیر و امید است.

رئیس شورای شهر تهران افزود: نسبت ابتکار با محیط زیست نسبت قراردادی نیست چرا که پدر ایشان بنیانگذار این رشته بودند.

وی بیان داشت: ابتکار نیز درباره مسائل زیست محیطی و مباحث آن فعالیت قابل ملاحظه‌ای داشته‌ و در مواردی مباحثی را که مطرح می‌کرد منجر شده بود از طریق برخی رسانه‌ها به وی اخطار و تذکر داده شود و بعضاً گفته می‌شد وی به دنبال تشویش اذهان عمومی است.

وی ادامه داد: سندی که در دولت خاتمی تهیه شده بود و وظیفه دستگاه‌های اجرایی در رابطه با محیط زیست مشخص شده بود هم اکنون نیازمند بازخوانی است.

مسجدجامعی ادامه داد: بنیان برنامه ابتکار بر نگاه اکولوژیکی و توسعه پایدار بوده و به آنچه که در مسئله شهرسازی باید رعایت شود توجه داشته است.

رئیس شورای شهر تهران بیان داشت: در اینجا لازم است بشارتی بدهم مبنی بر اینکه کمیسیون محیط زیست در کنار سه کمیسیون فعال تشکیل شود به طوری که کمیته محیط زیست تبدیل به کمیسیون محیط زیست شود.

وی گفت:  ابتکار، دوست و یار شرایط دشوار و سخت است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار