امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۰۷:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 46785
تاریخ انتشار: ۲۰ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۰۲
تعداد بازدید: 54
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، مرتضی تمدن در مراسم تودیع خود و معارفه سیدحسین هاشمی به عنوان استاندار جدید تهران که با حضور عبدالرحمن رحمانی فضلی ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، مرتضی تمدن در مراسم تودیع خود و معارفه سیدحسین هاشمی به عنوان استاندار جدید تهران که با حضور عبدالرحمن رحمانی فضلی وزیر کشور و جمعی از مسئولان استانی و نمایندگان مجلس برگزار شد، اظهار داشت:‌ امروز از این تریبون استفاده می‌کنم و از تمامی همکاران، خانواده شهدا و ایثارگران که در این مدت با بنده همکای کرده‌اند تشکر می‌کنم.

وی ادامه داد:‌ استانداری تهران به واسطه مسائل مربوطه عضو شوراهای اجتماعی، امنیتی، تنظیم بازار، اداری، اشتغال و ستاد مبارزه با ستاد کالا و ارز است.

تمدن خاطرنشان کرد: لازم می‌دانم از تمامی رسانه‌ها که پل محکم بین مردم و حکومت بودند تشکر می‌کنم و آنها به خوبی به وظایف خود عمل کرده‌اند.

استاندار سابق تهران یادآور شد: ‌دولت به تنهایی نمی‌تواند کاری کند و تمام سرمایه‌های دولت مردم هستند.

وی ضمن تشکر از محمود احمدی‌نژاد رئیس جهمور سابق کشور اظهار داشت: در دوره ریاست جمهوری سابق هرگاه موضوع تهران مطرح می‌شد احمدی‌نژاد از طریق وزارتخانه‌ها کمک می‌کرد و پشتوانه محکمی برای مردم تهران بود لذا کارهای انجام شده را مرهون کمک‌های وی می‌دانم.

تمدن افزود: براساس سند چشم‌انداز 5 ساله و قانون خیلی‌ از کارها آغاز شده است و دیگر نیازی به دوباره کاری نیست.

وی تأکید کرد: بنده در صورتی که مسئولیتی نداشته باشم احساس وظیفه می‌کنم و یک لحظه خدمت به مردم را از خود دور نمی‌کنم.

استاندار سابق تهران یادآور شد: تمامی مبانی و موضوعات سرزمینی استان تهران مطالعه شده و بخشی از آن اجرا و مابقی بخش‌ها نیز در آینده اجرا خواهد شد.

تمدن افزود:‌ مطالعات و برنامه‌ریزی شهری که برای کلانشهر تهران ضروری است بر مبنای گزارش‌های نهایی در اختیار استاندار جدید قرار می‌گیرد.

وی به طرح جامع امنیتی استان تهران اشاره کرد و گفت: ‌تهران در حوزه امنیت شرایط متنوعی دارد و لایه‌های آن متفاوت‌ با سایر استان‌‌های کشور است.

تمدن تأکید کرد: موضوع امنیتی پایدار تهران از نان شب نیز واجب‌تر است.

وی تأکید کرد: استان تهران خلاصه شدن ایران است و مدیریت تهران بسیار دقیق و حساس است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار