امروز : یکشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 20
۱۲:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 46809
تاریخ انتشار: ۲۰ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۰۱
تعداد بازدید: 35
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در اولین نشست کمیته ورزش زنان کمیته پارالمپیک آسیا که در شهر تاشکند ازبکستان با حضور ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در اولین نشست کمیته ورزش زنان کمیته پارالمپیک آسیا که در شهر تاشکند ازبکستان با حضور نمایندگان امارات متحده عربی، کره جنوبی، پاکستان و ایران برگزار شد، به اتفاق آرا، فاطمه رخشانی معاون بهداشت وزارت بهداشت که به تازگی موفق شده بود از سوی APC به عضویت کمیته ورزش زنان پارالمپیک آسیا در آید، به عنوان رئیس این کمیته انتخاب شد.

بر اساس این گزارش؛ دکتر فاطمه رخشانی هم اکنون به عنوان عضو هیئت رئیسه و اجرایی کمیته ملی پارالمپیک ایران در امر ورزش افراد دارای معلولیت فعالیت دارد.

اولین جلسه کمیته ورزشکاران کمیته پارالمپیک آسیا نیز با حضور اعضای این کمیته در محل اجلاس برگزار شد و محمدرضا میرزایی، از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش جانبازان و معلولان، پیشنهادهایی در خصوص فعال‌تر شدن کمیته ورزشکاران به جهت حمایت از حقوق ورزشکاران دارای معلولیت آسیا و جهان مطرح و درخواست کرد تا نشست بعدی این کمیته در ایران تشکیل شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار