امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۵:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 46811
تاریخ انتشار: ۲۰ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۰۱
تعداد بازدید: 115
به گزارش خبرنگار جامعه فارس، در متن حکم آفرین امامی آمده است: «به موجب این حکم به عنوان سرپرست مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران منصوب می شوید. امید است ...

به گزارش خبرنگار جامعه فارس، در متن حکم آفرین امامی آمده است: «به موجب این حکم به عنوان سرپرست مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران منصوب می شوید. امید است با حضور جنابعالی و بهره گیری از توانمندی ها و تجارب مفید شما و همچنین استفاده از توان کارشناسان محترم شاهد ارتقای سطح فعالیت های آن مجموعه تاریخی و فرهنگی باشیم. توفیق روزافزونتان را در خدمت به فرهنگ و هنر کشور عزیزمان و نظام جمهوری اسلامی ایران با رعایت اصول قانونمندی، اعتدال گرائی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید از درگاه ایزد منان خواستارم.»
اسدالله بیرانوند مدیر کل امور موزه‌ها در مراسم تحویل حکم سرپرستی مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران خطاب به آفرین امامی گفت: سیاست سازمان بر این است که از نیروهای توانمند و باتجربه از بدنه هر مجموعه جهت مدیریت آن مجموعه استفاده گردد و انتصاب خانم امامی نیز با توجه به تجارب و توانمندی هایی که دارند بر همین اساس بوده است.
آفرین امامی دانش آموخته مرکز آموزش عالی میراث فرهنگی در رشته موزه داری بوده و مدت 16 سال است که در سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مشغول خدمت است.
دبیری کمیته کارشناسی ثبت آثار غیر منقول و منقول، دبیری کمیته تدوین دستورالعمل ثبت آثار منقول، مسئول بانک اطلاعاتی اشیای مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران و معاون موزه های این مجموعه و همچنین مسئولیت کاخ اختصاصی نیاوران از سال 1387 از جمله سمت های وی در زمان خدمت در این سازمان است.
انتهای پیام/  
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها