امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۱۴:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 46812
تاریخ انتشار: ۲۰ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۰۲
تعداد بازدید: 75
به گزارش فارس به نقل از المنار، فواد سنیوره رئیس فراکسیون المستقبل در پارلمان لبنان در مقاله‌ای در نشریه فارین پالیسی که دیروز منتشر شد، باراک اوباما ...

به گزارش فارس به نقل از المنار، فواد سنیوره رئیس فراکسیون المستقبل در پارلمان لبنان در مقاله‌ای در نشریه فارین پالیسی که دیروز منتشر شد، باراک اوباما رئیس جمهور سوریه را به صراحت به حمله به سوریه تشویق کرد.

وی در این مقاله مدعی شد که آمریکایی‌ها سودی از عملیات سیاسی در ژنو نخواهند برد و زمان آن فرا رسیده است که این روند تغییر کند.

سنیوره بدون در نظر گرفتن خسارت‌های شدید ناشی از حمله احتمالی آمریکا به سوریه برای لبنان گفت که آمریکا منافع راهبردی در پایان دادن به درگیری سوریه دارد؛ ادامه این جنگ ترور و سیطره ایران در منطقه را افزایش خواهد داد. این نتایج با منافع راهبردی آمریکا منافات دارد.

این مقام جریان المستقبل وابسته به سعودی‌ها در لبنان که بیشترین اشتیاق را برای حمله آمریکا به سوریه از خود نشان می‌دهند، در این مقاله مدعی شد که عدم حمله به سوریه پیامی مصیبت بار به تمام طاغوت‌ها در جهان می‌رساند که جهان در برابر کشتار شهروندان از سوی آنان دست بسته است. وی به آمریکا پیشنهاد کرد که از "نیروهای اعتدالگرا" در روند سیاسی جدید در سوریه حمایت کند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار