امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۵:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 46838
تاریخ انتشار: ۲۰ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۰۰
تعداد بازدید: 86
به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حاشیه جلسه امروز هیئت دولت که با حضور خبرنگاران برگزار شد، خود با برخی ...

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حاشیه جلسه امروز هیئت دولت که با حضور خبرنگاران برگزار شد، خود با برخی حواشی همراه بود که مرور آنها برای خوانندگان خالی از لطف نیست.

*نحوه برگزاری حاشیه جلسه امروز هیئت دولت که به منظور جوابگویی وزرا و معاونین رییس جمهور به رسانه‌ها برگزار می‌شود، تفاوتهایی نسبت به دفعات قبل داشت و خبرنگاران مجبور شده بودند برای گفتگو با اعضای دولت، تنها در یک نقطه خاص استقرار پیدا کنند تا وزرایی که مایل به مصاحبه نبودند، از سمت دیگر حیات دولت خارج ‌شوند.

*امروز برای اولین بار، حیاط هیئت دولت با استفاده از گلدان‌ها عملا به دو قسمت تبدیل شده بود، که قسمت دوم تنها در انحصار وزرا بود و خبرنگاران حق ورود به این قسمت را نداشتند.

*به دلیل برگزاری جلسه شورای اقتصاد، محمدباقر نوبخت سخنگوی دولت اواسط جلسه هیئت دولت به میان خبرنگاران آمد و پس از تشریح مصوبات، بار دیگر به جلسه برگشت.

*حضور برخی از خبرگزاری‌های دولتی با تعداد بیشتری خبرنگار سبب اعتراض برخی رسانه‌ها به این نحوه حضور و اطلاع رسانی شده بود.

*وزرای دفاع، بهداشت، مسکن و رییس سازمان انرژی اتمی از جمله مسئولینی بودند که ترجیح دادند در جمع خبرنگاران حضور پیدا نکنند.
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها