امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۱۹:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 46843
تاریخ انتشار: ۲۰ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۰۲
تعداد بازدید: 109
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، یگان‌های ارتش سوریه موفق شدند، در مناطق مختلف ریف لاذقیه در غرب این کشور ضمن ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، یگان‌های ارتش سوریه موفق شدند، در مناطق مختلف ریف لاذقیه در غرب این کشور ضمن درگیری با گروه‌های مسلح شماری از آنها را به قتل برسانند که در میان آنها تروریست‌هایی با تابعیت‌های لیبیایی و کویتی مشاهده می‌شدند.

همچنین در جریان این عملیات یگان‌های ارتش سوریه یک انبار آرپی‌جی و چندین مرکز تجمع و مقر افراد مسلح را هدف قرار داده و منهدم کنند.

در این ارتباط یک منبع آگاه نظامی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق تاکید کرد که نیروهای ارتش سوریه در روستای «عین عرب» یک خودرو حامل تجهیزات نظامی را هدف قرار دادند و ضمن منهدم کردن آن، 16 فرد مسلح موجود در این خودرو را نیز به هلاکت رساندند که در میان آنها «ماجد حسین» و «محمد حسین»، از تروریست‌های معروف منطقه شناسایی شدند.

وی افزود: در روستای «الکنداسه» نیز نیروهای ارتش سوریه با یک گروه مسلح درگیر شدند و شماری از عناصر آنها را به هلاکت رساندند که در میان کشته‌ها «ماجد صالح» و «احمد العلی» از تروریست‌های معروف این روستا شناسایی شدند.

همچنین در جریان عملیات ارتش سوریه در روستای «دروشان» نیروهای ارتش سوریه ضمن منهدم کردن تیربارهای سنگین افراد مسلح شماری از تررویست‌های این روستا را به هلاکت رساندند که از جمله آنها می‌توان به تروریست‌های سرشناسی مانند «ابو صالح الحمصی» و «محمد السید علی» و «عامر دامرجی» اشاره کرد.

این منبع آگاه در ادامه افزود: در جریان عملیات ارتش سوریه در روستای «الریحانیه» در ریف لاذقیه شماری تروریست به هلاکت رسیدند که در میان آنها «مقبل زید»، دارای تابعیت کویتی و «صالح بو حلاق» و «سالم الخلف» با تابعیت لیبیایی شناسایی شدند.

همچنین گزارش شده است، یگان‌های ارتش سوریه مراکز تجمع افراد مسلح را در روستاهای مختلف ریف لاذقیه منهدم کردند و تعدادی از تروریست‌ها را به قتل رساندند که در میان کشته‌ها «یعقوب حبیب» با تابعیت کویتی و «خالد داشرلی» با تابعیت اردنی و «عاطف عبد الهادی» و »عمر الشیخ دالی» با تابعیت مغربی و «فؤاد علاء الدین» و «خالد عبد الواحد» با تابعیت مصری و  «محمد خشناوی» و «عبد الله براری» با تابعیت افغانی و «هوکیار محمد» با تابعیت چچنی و «عبد الله قرامنة» با تابعیت سعودی و «هیرش وارمن» و «عمر بوشو» و «عبد الرحمن درش» با تابعیت ترک شناسایی شدند.
انتهای پیام/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها