امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۸:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 46895
تاریخ انتشار: ۲۱ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۰
تعداد بازدید: 72
مهرداد لاهوتی نماینده لنگرود در مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به برخی تلاش ها برای تشکیل ...

مهرداد لاهوتی نماینده لنگرود در مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به برخی تلاش ها برای تشکیل فراکسیونی با عنوان «اعتدال»، گفت: تشکیل چنین فراکسیونی به صلاح مجلس و دولت نیست.

وی افزود: شعار اعتدال یعنی فراجناحی بودن و اگر قرار باشد حالا برخی در مجلس به دنبال تشیکل یک گروه و جریان جدید باشند، این اقدام با شعار اعتدال دولت همخوانی ندارد.

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت با بیان اینکه برخی مدام خود را حامی دولت معرفی می‌کنند، اظهار داشت: وقتی نمایندگان ملت دلسوز کشورند و کسی مخالف دولت نبوده و نیست، چه معنی دارد برخی دنبال تفکیک آنها به حامی و مخالف دولت باشند؟

لاهوتی با تاکید بر اینکه متقاضیان تشکیل فراکسیون اعتدال در اقلیت قرار دارند، افزود: ممکن است تعداد این افراد به تعداد انگشتان دست هم نرسد چرا که اکثریت مجلس در فراکسیون رهروان هستند و اکثر آنها نیز دنبال تشکیل فراکسیون اعتدال نیستند.

وی که معتقد است فراکسیون اعتدال در مجلس تشکیل نخواهد شد، از دولت نیز خواست که مانع تشکیل چنین فراکسیونی شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها