امروز : جمعه ۷ آذر ۱۳۹۹ - 2020 November 27
۰۳:۳۴
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 469
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۴۳
تعداد بازدید: 217
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود، اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی روز سه‌شنبه هفته آینده با تشکیل جلسه‌ای بررسی طرح تأمین ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود، اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی روز سه‌شنبه هفته آینده با تشکیل جلسه‌ای بررسی طرح تأمین کالاهای اساسی برای اقشار آسیب‌پذیر را که اعاده شده از شورایبه گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود، اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی روز سه‌شنبه هفته آینده با تشکیل جلسه‌ای بررسی طرح تأمین کالاهای اساسی برای اقشار آسیب‌پذیر را که اعاده شده از شورای نگهبان است را ادامه می‌دهند.

سیدشمس‌الدین حسینی وزیر امور اقتصادی و دارایی نیز هفته آتی برای پاسخگویی به پرسش سید ناصر موسوی ‌لارگانی نماینده فلاورجان، محمود شکری و جبار کوچکی‌نژاد نمایندگان تالش و رشت، جواد کریمی ‌قدوسی نماینده مشهد و کلات، فتح‌الله حسینی و امید کریمیان نمایندگان قصرشیرین و مریوان و ایرج عبدی نماینده خرم‌آباد در کمیسیون اقتصادی مجلس حاضر می‌شود.

تشکیل جلسه مشترک با مدیر و مسئولان صندوق ضمانت صادرات، استماع گزارش عملکرد صندوق مذکور و همچنین رئیس و معاونان سازمان امور مالیاتی کشور درباره عملکرد سازمان مذکور و بازدید از طرح جامع مالیاتی کشور در محل سازمان مالیاتی نیز در دستور کار این کمیسیون قرار دارد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها