امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 20
۱۱:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 4690
تاریخ انتشار: ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۴۰
تعداد بازدید: 138
علی نیکزاد امروز در جریان بازدید از پروژه‏های مسکن مهر پردیس در گفت‏وگو با خبرنگار فارس در شرق استان تهران اظهار کرد: به زودی ثبت‏نام مسکن مهر آغاز ...

علی نیکزاد امروز در جریان بازدید از پروژه‏های مسکن مهر پردیس در گفت‏وگو با خبرنگار فارس در شرق استان تهران اظهار کرد: به زودی ثبت‏نام مسکن مهر آغاز می‏شود.

وی همچنین در مورد مازاد ثبت‏نامی‏های مسکن مهر نیز گفت: این موارد در حال بررسی است.

وزیر راه و شهرسازی در پاسخ به این سئوال خبرنگار فارس که چرا در پرند شرکت «مپسا» به متقاضیانی که واحدهای 90 متری ثبت‏نام کرده‏اند، واحدهای 73 متری تحویل می‏دهد، گفت: شرکت «مپسا» متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت است و ما هم برای حمایت از صنعتی‏سازی از ابتدا اختیار خود را به این شرکت تفویض کرده‏ایم.

وی اضافه کرد: این شرکت اقدامات خوبی هم انجام داده که ساختن آپارتمان‏های سه تا چهار طبقه از جمله آنهاست که در حال تحویل آن هستند که البته ما نیز بر روند ساخت این پروژه‏ها نظارت می‏کنیم.

وزیر راه و شهرسازی ادامه داد: شرکت «مپسا» تاکنون از پروژه 6 هزار واحدی در حال ساخت خود، توانسته یک‏هزار و 100 واحد را تحویل دهد و امیدواریم بتواند به زودی بقیه واحدها را نیز تحویل بدهد.

نیکزاد ادامه داد: این شرکت وضع موجود را بررسی می‏کند و افرادی که از امتیازات بیشتری برخوردار هستند، واحدهای مسکونی با متراژهای بالاتر را به آنها واگذار می‏کند.

هیچ قراردادی برای متروی پردیس بسته نشده است

وی همچنین با اشاره به روند ساخت متروی پرند گفت: اقدامات ساخت متروی پرند در حال انجام و تفاهم خوبی در این زمینه صورت گرفته است.

نیکزاد اضافه کرد: تقریبا زیرسازی‏ها برای ساخت متروی پرند به اتمام رسیده و از سمت فرودگاه امام خمینی(ره) عملیات روسازی به سمت پرند در حال انجام است.

وزیر راه و شهرسازی ادامه داد: همچنین از تهران به سمت فرودگاه امام خمینی(ره) زیرسازی برای احداث متروی پرند انجام و بناها نیز ساخته شده و عملیات روسازی نیز در حال انجام است تا ریل‏گذاری انجام شود.

نیکزاد در مورد متروی پردیس نیز گفت: هیچ گونه قراردادی تاکنون برای ساخت متروی پردیس بسته نشده و مسلما هیچ عملیاتی نیز صورت نگرفته است.
انتهای پیام/2568/ی30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها