امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۷:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 4691
تاریخ انتشار: ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۴۰
تعداد بازدید: 122
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سرلشکر پاسدار صفوی، دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا در مراسم آغاز به کار کتابخانه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سرلشکر پاسدار صفوی، دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا در مراسم آغاز به کار کتابخانه تخصصی باغ موزه دفاع مقدس و تقدیر از نویسندگان و ناشران حوزه دفاع مقدس، با اشاره به حماسه دفاع مقدس گفت: حماسه کاری خارق‌العاده است که تاثیر و ماندگاری طولانی مدت دارد، کاری که تبدیل به یک الگوی فرهنگ‌ساز می‌شود، در مقطعی از زمان رخ می‌دهد و از ویژگی‌های آن جهش تاریخی است که ملتی آن را به وجود می‌آورد.

وی افزود: حماسه دفاع مقدس نقطه تاریخی برای ملت ما و ملت‌های مسلمان و همه آزادی خواهان جهان بود.

سرلشکر صفوی در بخش دیگری از سخنان خود به تشریح تاریخ‌سازی، تمدن سازی و فرهنگ سازی  در مقاطع  مختلف تاریخی پرداخت و گفت: پیروزی انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس و 34 سال پس از انقلاب مرحله جدیدی از تمدن سازی اسلامی را پایه گذاری کرد.

سرلشکر صفوی در ادامه به تشریح رابطه دفاع مقدس با حماسه سیاسی و اقتصادی پرداخت و گفت: دشمنان داخلی و خارجی ما موضوع انتخابات را دنبال و به انتخابات آینده چشم دوخته اند. امام بزرگوار و مقام معظم رهبری‌مان شاخص‌هایی را برای انتخاب اصلح تبیین کرده اند که توجه به این شاخصه‌ها می‌تواند در انتخاب  درست فردی که مدیرت اجرایی کشور را به دست می‌گیرد، بسیار راهگشا باشد.

وی افزود: بزرگترین حماسه سیاسی ملت ما در سال جاری، حضور حداکثری در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و انتخابات ریاست جمهوری است و مطمئنا هستم ملت ما، با انتخاب اصلح و حضور حداکثری در انتخابات، حماسه سیاسی دیگری را رقم خواهند زد.

وی اضافه کرد: برنده این حماسه سیاسی ملت بزرگ و هوشمند  ایران است.ملت هوشمند ملتی است که سخنان دشمنان و فریب کار ان را قبول نمی‌کند و البته ملت ایران ملتی صبور، هوشمند و نجیب است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها