امروز : پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 18
۱۸:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 46958
تاریخ انتشار: ۲۱ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۳
تعداد بازدید: 160
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، روز گذشته کمپانی یونیورسال اعلام کرد این فیلم با نام «دنیای ژوراسیک» تولید و به روی پرده ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، روز گذشته کمپانی یونیورسال اعلام کرد این فیلم با نام «دنیای ژوراسیک» تولید و به روی پرده سینماهای جهان خواهد رفت.

اعلام این موضوع، واکنش‌های متفاوتی را در بین رسانه‌های گروهی برانگیخته و باعث اظهارنظر و گمانه زنی‌های تازه‌ای در ارتباط با آن شده است.

این گمانه‌زنی‌ها در حالی صورت می‌گیرد که کمپانی یونیورسال هنوز خط اصلی قصه قسمت تازه‌ این مجموعه فیلم پرسروصدا و پرفروش خود را در اختیار رسانه‌های گروهی نگذاشته است.

شایعات تائید نشده حکایت از آن می‌کند که قصه «دنیای ژوراسیک» در پایگاه پارک ژوراسیک در منطقه ایسلا نامبلر اتفاق می‌افتد، جایی که قصه قسمت اول فیلم در آن جا رخ داد.

همین شایعات می‌گوید این پایگاه (که در قصه اول محل تحقیق درباره نسل دایناسورها و خلق دوباره آنها بود) حالا تبدیل به یک پارک تفریحی موفق شده و سالانه صدها هزار نفر بازدید کننده دارد.

اما مسئولان کمپانی یونیورسال در رابطه با شایعات مربوط به قصه فیلم سکوت کرده و آن را تأیید نکرده‌اند. آنها هم چنین درباره گمانه‌زنی‌های جدید در ارتباط با تغییر لحن و حال و هوای قصه قسمت چهارم هم حاضر به اظهارنظر و موضع‌گیری نشده‌اند.

تنها نکته‌ای که از داخل کمپانی یونیورسال به بیرون درز پیدا کرده، این است که در قصه چهارمین قسمت این فیلم دایناسورهای تازه‌ای معرفی خواهند شد که در قسمت‌های قبلی نبودند و ترسناک‌تر از تی‌رکس‌های آدم‌خوار قسمت های قبلی هستند.

به نوشته سایت اینترنتی ددلاین، استیون اسپیلبرگ کارگردان دو قسمت اول و دوم این مجموعه فیلم به عنوان تهیه کننده و مدیر تولید با «دنیای ژوراسیک» همکاری دارد.

کالین ترورو فیلم را بر اساس فیلم‌نامه‌ای کارگردانی خواهد کرد که خود او با همکاری درک کنئلی نوشته و اسپیلبرگ به عنوان مشاور در کنارشان قرار داشته است.

کمپانی یونیورسال تاریخ دوازدهم ماه ژوئن سال 2015 را به عنوان زمان نمایش عمومی «دنیای ژوراسیک» تعیین کرده است. این فیلم به صورت سه بعدی ساخته خواهد شد.

بحث تولید قسمت چهارم مجموعه فیلم «پارک ژوراسیک» بیش از پنج سال است که ادامه دارد و به نظر می‌رسد این بار به صورت جدی در دستور تولید قرار گرفته است.

قرار بود کلید فیلم‌برداری «دنیای ژوراسیک» ماه مه امسال زده شود. ولی نارضایتی مسئولان کمپانی یونیورسال از فیلم‌نامه، باعث شد تا کانلی و  ترورو آن را بازنویسی کنند.

در حالی که تهیه کنندگان فیلم در حال انتخاب بازیگران نقش‌های اصلی آن هستند، هنوز معلوم نیست کلید فیلم‌برداری آن چه زمانی خواهد شد.
انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار