امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 15
۱۵:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 46972
تاریخ انتشار: ۲۱ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۱
تعداد بازدید: 76
مصطفی افضلی‌فرد در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به برنامه کاری هفته آینده کمیسیون اصل نود در ...

مصطفی افضلی‌فرد در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به برنامه کاری هفته آینده کمیسیون اصل نود در اولین هفته کاری مجلس پس از تعطیلات تابستانه اظهار داشت: اعضای کمیسیون اصل نود هفته آینده با مقامات دیوان عدالت اداری دیدار می‌کنند.

وی افزود: اعضای کمیسیون پرونده‌ گمرک و موضوع قاچاق کالا از مبادی رسمی کشور و مسائل مربوط به «مسکن مهر» مانند هزینه‌های انجام شده و نیز عدم توجه به زیرساخت‌ها در این بخش را نیز بررسی خواهند کرد.

سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس گفت: در هفته آینده قرار است رئیس سازمان اوقاف برای پاسخگویی به شکایات واصله در خصوص نحوه استفاده از تعدادی موقوفات و سوء‌استفاده‌هایی که در اینباره صورت گرفته، در کمیسیون حضور یابد.

افضلی‌فرد همچنین تصریح کرد: رسیدگی به پرونده «اسقاط خودروهای فرسوده» نیز در دستور کار کمیسیون اصل نود مجلس قرار دارد.

وی متذکر شد: بر اساس شکایت ارسالی به کمیسیون وجوه دریافتی از صاحبان این خودروها برای لیزینگ، به حساب شرکتی به نام «صدرا» واریز شده که این شرکت نتوانسته به تعهدات خود در این زمینه عمل کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها