امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۲:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 46978
تاریخ انتشار: ۲۱ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۲
تعداد بازدید: 130
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه بی‌بی‌سی، پلیس انگلیس تحقیقات در مورد اتهامات وارده علیه روزنامه «میرور» را ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه بی‌بی‌سی، پلیس انگلیس تحقیقات در مورد اتهامات وارده علیه روزنامه «میرور» را آغاز کرد. این روزنامه متهم است که برای جمع‌آوری اطلاعات از شیوه‌های غیرقانونی و شنود تلفنی استفاده کرده است.

مدیران «میرور» هم آغاز این تحقیقات را تائید کرده‌اند. به گفته مقامات این روزنامه، دفتر «ام‌جی‌ان» که یکی از زیرمجموعه‌های میرور بوده و هفته‌نامه «ساندی‌ میرور» را منتشر می‌کند، مورد بازرسی نیروهای پلیس قرار گرفته است.

تحقیقات از میرور که به گفته مسئولان این روزنامه مربوط به اعمال خلاف احتمالی کادر سابق کارکنان روزنامه است، بخشی از تحقیقات گسترده‌تر پلیس است که از دو سال قبل با موضوع شنود تلفنی و شیوه‌های غیرقانونی جمع‌آوری اطلاعات در روزنامه‌های انگلیس به خصوص روزنامه‌ها و رسانه‌های تحت مالکیت «رابرت مردوخ» آغاز شده است.

مردوخ که به امپراطور رسانه‌ای غرب مشهور است، در انگلیس، آمریکا و استرالیا بخش اعظم روزنامه‌های کانال‌های تلویزیونی را اختیار داشته و بر بسیاری از سیاست‌های این کشورها تاثیرگذار است.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها