امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۰۲:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 46991
تاریخ انتشار: ۲۱ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۰
تعداد بازدید: 32
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، علی ربیعی صبح امروز در مراسم هشتمین جشنواره استانی تعاونی‌های برتر مازندران ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، علی ربیعی صبح امروز در مراسم هشتمین جشنواره استانی تعاونی‌های برتر مازندران که با حضور وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی در سالن کنفرانس دانشگاه آزاد ساری برگزار شد، اظهار داشت: روحانی در ایام انتخابات از غرب استان وارد مازندران شد و احساس خوبی در این استان به دست آورد.

وی افزود: روحانی در مازندران به پیروزی در انتخابات بسیار دلگرم شد.

وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی با اشاره به اینکه مردم مازندران رای بالای به روحانی دادند، تصریح کرد: اعتدال‌گرایی شعاری بود که شما انتخاب کردید و ما هم وظیفه داریم با تدبیر امید کشور را افزایش دهیم.

وی با بیان اینکه اعتدال در اقتصاد، توازن بین نقش دولت و مردم در اقتصاد است، خاطر نشان کرد: تعاونی بیشترین نزدیکی را با پدیده اعتدال در بحث اقتصاد و اقتصاد اجتماعی دارد.

این مسئول با اعلام اینکه از مشکلات بخش تعاون این است که فعالان اقتصادی، نخبگان اقتصادی در مناصب، نگاه خوشبینانه به تعاونی نداشته و نگاه تزئینی دارند، گفت: این نگاه به تعاونی‌ها باید اصلاح شود.

وی با اشار به روحیه تعاون در مازندران و بیان اینکه کار در شالیزارهای مازندران با تعاون همراه است، یادآورر شد: ژاپنی‌های ارزش‌های سنتی خود را به دوران مدرن گره زده و از آن استفاده می‌کنند اما ورود مدرنیته تحمیلی به ایران بخش‌های از سنت اصیل ما مثل فرهنگ تعاون را از بین برد.

ربیعی با اشاره به اینکه کارکردهای اقتصادی تعاون بیشترین نزدیکی را با دیدگاه رهبری در اقثصاد دارد، گفت: کمتر دیدن تعاون، بعد اجتماعی دارد.

وی با بیان اینکه راه اصلی خروج از تحریم‌های ظالمانه این است که تعاون‌گران نقش اجتماعی خود را ایفا کنند، اظهار داشت: دیگر فرصت آزمون و خطا نداریم.

وی با اشاره به اینکه شما در شالیزار خود غنی‌ترین ترانه را دارید، یادآور شد: این ترانه بر روحیه تعاون تاکید دارد.

وزیر کار با بیان اینکه با توجه به تحریم‌ها فروش نفت وضع خوبی ندارد و نقدیندگی هم در بین مردم افزایش یافته است، تصریح کرد: از مردم خواهش می‌کنیم این پول‌ها را به چرخه اقتصادی بیاورند تا مقاومت در برابر تحریم‌ها 1000 واحد افزایش پیدا کند.

ربیعی با تاکید بر ساماندهی گرشگری مازندران افزود: گردشگری بخش اعظمی از معیشت استان است که باید ساماندهی شود.

وزیر کار ادامه داد: مازندران باید از دریا برای پول درآوردن استفاده کند.

وی همچنین از شبه‌تعاونی‌ها به عنوان آسیب یاد کرد.
انتهای پیام/86007/ش40
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها