امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۹:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 47021
تاریخ انتشار: ۲۱ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۳
تعداد بازدید: 68
حجت ا... ایوبی رئیس معاونت سینمایی کشور در ادامه اولین نشست خود که در خانه سینما برگزار شد، در پاسخ به خبرنگار ما مبنی بر انتخاب محمد آفریده و رحمان ...

حجت ا... ایوبی رئیس معاونت سینمایی کشور در ادامه اولین نشست خود که در خانه سینما برگزار شد، در پاسخ به خبرنگار ما مبنی بر انتخاب محمد آفریده و رحمان سیفی آزاد با توجه به سبقه آنها به عنوان یکی از گزینه های مدیریت های سینمایی گفت: من در همین جا بسیاری از این گمانه زنی ها را تکذیب می کنم.

وی تشریح کرد :‌من از اولین روزی که این پست حیاتی و مهم را  تحویل گرفتم با بیش از 60 مدیر مختلف سینمایی دیدار داشتم و از همه شان مشاوره گرفتم اما خبرنگاران محترم همه این افرادی را که از در اتاق بنده رد شدند را در لیست گمانه زنی قرار دادند.

وی افزود: ‌ما در معاونت سینمایی چند پست محدود و مهم داریم که به زودی اعلام خواهیم کردیم و همه شما را از نگرانی در خواهیم آورد.

وی در مورد اشخاصی مانند آفریده و سیفی آزاد خاطر نشان کرد: اگر مدیر دست پاکی در همین انقلاب پا گرفته و بدون دست درازی به بیت المال پیشرفت کرده و در این میان فیلم بدی هم ساخته نباید آنها را حذف کنیم.

وی افزود :‌اگرچه در مورد مدیریت این 2 نفر هنوز تصمیمی گرفته نشده اما بنابر فرمایش رهبر انقلاب مبنی بر جذب حداکثری در معاونت سینمایی اعتقاد داریم که اگر مدیری فیلمی خلاف با جمهوری اسلامی بسازد آیا نباید از او استفاده کرد؟!  

وی در پایان گفت: ‌بنده به عنوان یک مدیر کوچک فرهنگی عرض می کنم که ما مدیر فاضلی که ارزش های انقلاب را بفهمد خیلی کم داریم. ما کشور نوپایی هستیم که در جریان این چهل سال همه بچه های جنگ و جبهه اکنون مدیر شدند و این دولت برایشان هزینه کرده است. به همین دلیل به راحتی نمی توانیم آنها را کنار بگذاریم.
انتهای پیام/ی
برچسب ها:
آخرین اخبار