امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۷:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 47030
تاریخ انتشار: ۲۱ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۰
تعداد بازدید: 74
حجت الاسلام رضا غلامی در گفتگو با خبرنگار فناوری‌اطلاعات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با تاکید بر اینکه مهمترین پروژه کشور در عرصۀ ...

حجت الاسلام رضا غلامی در گفتگو با خبرنگار فناوری‌اطلاعات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با تاکید بر اینکه مهمترین پروژه کشور در عرصۀ فضای مجازی «شبکه ملی اطلاعات» است، گفت: روشن است که تا این شبکه از طرف وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات راه اندازی نشود، کاربران اینترنتی همچنان با مشکلات فنی، ناامنی و کاهش سرعت اینترنت در کشور روبرو خواهند شد.
وی افزود: طبیعی است شرایط فعلی برای کاربران بویژه عناصر حرفه ای آزاردهنده است و خواست صریح بسیاری از فعالان عرصه مجازی برداشتن موانع موجود در مسیر راه اندازی شبکه ملی اطلاعات و فعال سازی این شبکه ظرف 2 سال آینده می باشد.
عضو هیئت امنای مجمع فعالان فضای مجازی(فرا)، تاکید کرد: به نظر می رسد با ملاحظه پیش‌بینی این موضوع در قانون برنامه پنجم توسعه و وجود اعتبارات کافی در وزارت ارتباطات، توجیهی برای تأخیر انداختن تأسیس شبکه ملی اطلاعات وجود نداشته باشد. ضمن آنکه از نظر ما متخصصان ایرانی از ظرفیت لازم برای تکمیل مراحل طراحی و راه اندازی این شبکه برخوردارند و نیازی به استفاده از شرکت های خارجی در این زمینه نیست.
/انتهای پیام/ 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها