امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۴:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 47032
تاریخ انتشار: ۲۱ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۱
تعداد بازدید: 49
رحیم زارع نماینده مردم آباده در مجلس در گفت‌‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به تحقق حماسه سیاسی در ...

رحیم زارع نماینده مردم آباده در مجلس در گفت‌‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به تحقق حماسه سیاسی در روز 24 خرداد و لزوم تحقق حماسه اقتصادی اظهار داشت: برای تحقق حماسه اقتصادی باید هم به مسائل داخلی و هم به مسائل خارجی توجه کرد.

وی افزود: در حال حاضر در کشور یک ظرفیت‌سازی برای تولید ایجاد شده ولی در شرایط موجود، به اعتقاد من تنها از 30 درصد این ظرفیت استفاده می‌شود.

زارع بر همین اساس متذکر شد که «باید برای استفاده از 70 درصد ظرفیت باقیمانده هم چاره‌اندیشی کرد».

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس ضمن تأکید بر حل معضل بیکاری و تورم گفت:‌ دولت نیازی به ظرفیت‌سازی برای تولید و صنعت ندارد و تنها کاری که باید انجام دهد، حمایت از رونق تولید است.

وی افزود: با رونق تولید وابستگی ما به خارج کم می‌شود و نیاز کمتری به ارز هم خواهیم داشت.

زارع با اشاره به اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها، گفت:‌ اهدافی در این قانون پیش‌بینی شده بود که به‌طور کامل محقق نشد و متأسفانه فقط به موضوع پرداخت‌های نقدی پرداخته شد.

وی خاطرنشان کرد: ما در سال‌های گذشته از لحاظ صنعتی و تجاری زیان‌هایی را دیدیم که در حال حاضر باید برای آن چاره‌اندیشی کرد.

نماینده مردم آباده در مجلس در پایان متذکر شد: دولت باید مقابله با واسطه‌گری و همچنین رونق اشتغال و کسب‌وکار را به‌طور جدی در دستور کارش داشته باشد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها