امروز : چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 26
۲۱:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 47034
تاریخ انتشار: ۲۱ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۱
تعداد بازدید: 138
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از وزارت بهداشت، متن حکم انتصاب عباس زارع نژاد به شرح زیر است:   جناب آقای دکتر ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از وزارت بهداشت، متن حکم انتصاب عباس زارع نژاد به شرح زیر است:
 
جناب آقای دکتر عباس زارع نژاد
   
سلام علیکم؛
 
نظر به تعهد، شایستگی و تجارب ارزشمند به موجب این حکم، جناب عالی را به عنوان مشاور وزیر و رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی منصوب می کنم.
 
امید است با استعانت از خداوند سبحان و تبعیت از منشور اخلاقی و سیاست های دولت تدبیر و امید و با پیروی از آموزه های دینی و تکیه بر دانش و بهره گیری از دستاوردهای علمی، اهتمام لازم را در تقویت پاسخگویی به مردم و خدمت گیرندگان و تکریم آنان، تعامل مستمر با رسانه ها، تقویت امر اطلاع رسانی و  اطلاع یابی و توسعه ارتباط با کارکنان و ارتقاء فرهنگ عمومی و سواد سلامت جامعه بکار بسته و زمینه شکوفایی و بهبود وضعیت روابط عمومی را در دانشگاههای علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی، معاونتها، سازمانها و مراکز تابعه مهیا سازید.
 
توفیقات جناب عالی را در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و مردم شریف ایران اسلامی آرزومندم.
 
  دکتر سید حسن هاشمی
 
وزیــر بهداشت درمان و اموزش پزشکی
عباس زارع نژاد پزشک عمومی است که پیش از این در زمان وزارت کامران باقری لنکرانی نیز مدیر کل روابط عمومی وزارت بهدشت بود و در ماههای گذشته نیز مسئولیت شورای اطلاع رسانی ریاست جمهوری را به عهده داشت. وی همچنین در زمان ریاست رحمت الله حافظی در سازمان تأمین اجتماعی مسئولیت روابط عمومی این سازمان را نیز بر عهده داشت.
 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار