امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۲۰:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 4704
تاریخ انتشار: ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۴۰
تعداد بازدید: 118
به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مسعود اعتمادیان صبح امروز در همایش تکریم مقام استاد به شکرانه احیای ...

به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مسعود اعتمادیان صبح امروز در همایش تکریم مقام استاد به شکرانه احیای دانشگاه علوم پزشکی ایران در سالن همایش‌های رازی افزود: اگر هر فرد دیگری ریاست دانشگاه علوم پزشکی تهران را به غیر از دکتر منصوری داشت این احیا اتفاق نمی‌افتاد هر اتفاقی که در دنیا وجود دارد هم می‌تواند فرصت باشد و هم تهدید.

ادغام دو دانشگاه علوم پزشکی تهران و ایران زمانی فرصت بود و حالا احیا و انفصال این دو دانشگاه فرصتی است که باید از آن استفاده کنیم.

وی ادامه داد: بعد از این احیا کار سخت ما شروع می‌شود که باید جواب اعتمادها را بدهیم کار سختی به دوش ما افتاده و همه نگاه‌ها به دانشگاه علوم پزشکی تهران است.

اعتمادیان ادامه داد: با این احیا دانشگاه زیر ذره‌بین رفته است و مراکز تحقیقاتی و آموزشی 2 سال دیگر باید پاسخگو باشند که در این زمان چه کرده‌اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران ادامه داد: قرار نیست به گذشته برگردیم باید همین جا گذشته را فراموش کنیم حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران در این مراسم هم سخت بوده و هم هزینه دارد و واقعیت را باید قبول کنیم.

اعتمادیان گفت: از سوی دانشگاه این قول را به دانشگاه‌های علوم پزشکی تهران و بهشتی می‌دهم که همدلی لازم را داشته باشند و تمام پرسنل و اساتید دانشگاه علوم پزشکی ایران صبور باشند چرا که اگر به دنبال سرعت در احیا هستیم این موضوع در مجادله کردن محقق نمی‌شود.

وی افزود: مسئولیت‌های آموزشی تا 31 تیر ماه به عهده دانشگاه علوم پزشکی تهران است و دانشجویان ورودی 90 و 91 مدرک خود را از تهران می‌گیرند.

اعتمادیان ادامه داد: دانشگاه علوم پزشکی ایران معتقد است امکانات درخواست شده دانشگاه تهران را بدون منت در اختیارشان بگذارد و در مقابل مسئولیت و مدیریت آموزشی ورودی‌های 90 و 91 تا زمان فارغ‌التحصیلی با دانشگاه علوم پزشکی تهران است.

به گزارش خبرنگار فارس، در این مراسم پیشنهاد شد که دکتر بهرام عین‌اللهی معاون آموزشی وزیر بهداشت به عنوان عضو افتخاری هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران معرفی شده و آیت‌الله معین شیرازی از اعضای هیئت علمای دانشگاه شوند.

همچنین وزیر بهداشت در پایان این مراسم فقط به این جمله بسنده کرد که در روز اول کاری خود در سال 92 زمانی که رنج دانشگاه علوم پزشکی ایران را که به آنها تحمیل شده بود دیدم سریعاً تصمیم گرفتم این احیا انجام شود تا منشأ خیر و برکت برای دانشگاهیان و مردم باشد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها