امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۲۲:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 47047
تاریخ انتشار: ۲۱ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۰
تعداد بازدید: 47
به گزاررش خبرنگار اجتماعی فارس، وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی طی احکامی عباس زارع‌نژاد را به سمت مشاور وزیر و رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی ...

به گزاررش خبرنگار اجتماعی فارس، وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی طی احکامی عباس زارع‌نژاد را به سمت مشاور وزیر و رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی منصوب کرد.

هاشمی وزیر بهداشت در حکمی دیگر دکتر ایرج فاضل را به عنوان نماینده خود در شورای عالی سازمان نظام پزشکی منصوب کرد.

متن حکم وزیر برای دکتر فاضل به شرح زیر است؛
استاد ارجمند جناب آقای دکتر ایرج فاضل
با سلام و احترام

به استناد بند ب ماده 8 قانون سازمان نظام پزشکی جمهوری اسلامی ایران و با عنایت به تعهد، شایستگی و تجارب ارزشمند آن استاد فرهیخته و گرانقدر به موجب این ابلاغ به عنوان نماینده وزیر در شورای عالی نظام پزشکی منصوب می شوید.

امید است با عنایت خداوند متعال و با بهره مندی از ظرفیت های جامعه پزشکی کشور و تعامل سازنده با سازمان نظام پزشکی در جهت تحقق بخشیدن به ارزشهای اخلاقی و علمی در کلیه امور پزشکی و حمایت از حقوق بیماران و دست اندرکاران نظام سلامت موفق باشید.
دکتر سید حسن هاشمی
وزیــر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

متن حکم هاشمی برای دکتر زارع نژاد به شرح زیر است؛
جناب آقای دکتر عباس زارع نژاد
سلام علیکم؛

نظر به تعهد، شایستگی و تجارب ارزشمند به موجب این حکم، جناب عالی را به عنوان مشاور وزیر و رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی منصوب می کنم.

امید است با استعانت از خداوند سبحان و تبعیت از منشور اخلاقی و سیاست های دولت تدبیر و امید و با پیروی از آموزه های دینی و تکیه بر دانش و بهره گیری از دستاوردهای علمی، اهتمام لازم را در تقویت پاسخگویی به مردم و خدمت گیرندگان و تکریم آنان، تعامل مستمر با رسانه ها، تقویت امر اطلاع رسانی و اطلاع یابی و توسعه ارتباط با کارکنان و ارتقاء فرهنگ عمومی و سواد سلامت جامعه بکار بسته و زمینه شکوفایی و بهبود وضعیت روابط عمومی را در دانشگاههای علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی، معاونتها، سازمانها و مراکز تابعه مهیا سازید.

توفیقات جناب عالی را در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و مردم شریف ایران اسلامی آرزومندم.
دکتر سید حسن هاشمی
وزیــر بهداشت درمان و اموزش پزشکی
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها