امروز : پنجشنبه ۲ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 23
۱۵:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 4705
تاریخ انتشار: ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۴۰
تعداد بازدید: 209
سردار علی مویدی رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا در حاشیه دیدار بازرسان سازمان بین‌المللی در جمع خبرنگاران، گفت: امروز بازرسان سازمان بین‌الملل به ...

سردار علی مویدی رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا در حاشیه دیدار بازرسان سازمان بین‌المللی در جمع خبرنگاران، گفت: امروز بازرسان سازمان بین‌الملل به منظور ارزیابی همکاری مأموران سازمان بین‌الملل با پلیس مبارزه با مواد مخدر ایران، از این پلیس دیدار کردند.

وی در ادامه گفت: این بازرسان در دیدار خود بیان داشتند که ایران از لحاظ مبارزه درخصوص مواد مخدر در خط مقدم کشورها جا دارد و از سرمایه‌های خودش در دریا و خشکی برای جلوگیری از قاچاق مواد مخدر هزینه می‌کند.

سردار مویدی گفت: اقداماتی که کشورهای غربی و سازمان بین‌الملل درخصوص همکاری با ایران انجام می‌دهد همانند قطره‌ای در مقابل دریا است و آنها به مواد مخدر بیشتر به جنبه سیاسی نگاه می‌کنند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تاکید کرد: ما براساس اعتقاداتمان در این زمینه فعالیت می‌کنیم و با توجه به عدم همکاری سازمان بین‌الملل و کشورهای غربی، شاهد موفقیت جوانان ما در این حوزه با استفاده بهینه از امکانات داخلی خودمان هستیم.

سردار مویدی گفت: یکی از کارهای مهم نیروی انتظامی، مبارزه با مواد مخدر است که در این زمینه اقدامات خوبی صورت گرفته؛ اقدامات ما در نقطه صفر مرزی افزایش داشته و کشفیات نیز نسبت به سال گذشته بسیار افزایش داشته است.

وی در ادامه افزود: یکی از مهمترین اقدامات پلیس مبارزه با مواد مخدر، برخورد با خرده فروشان و توزیع‌کنندگان مواد مخدر در سطح جامعه است که دستگاه‌ها و سازمانهای مختلفی باید در این زمینه با پلیس همکاری کنند و با کسانی که فضای محلات و جامعه را به خطر می‌اندازند باید  صورت جدی برخورد شود.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر گفت: دستگاه‌های مربوطه در حال مهیا کردن فضاهایی برای نگهداری از معتادان ولگرد هستند و با برخورد مناسب و قاطع با توزیع‌کنندگان باید کاری کرد تا دست‌ پیدا کردن به مواد مخدر در سطح جامعه به آسانی صورت نگیرد.

وی در پایان در خصوص این نشست گفت: با توجه به اینکه تاکنون از سمت سازمان بین‌الملل قولهای مساعدی درخصوص تامین تجهیزات به ما داده شده و هیچ کدام از این قولها عملی نشده است، ما در خصوص تامین تجهیزات به این نوع همکاری‌ها اکتفا نخواهیم کرد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها